Top Categories

Spotlight

today28 Mayıs 2020

Haberler Haber Takip

Bitcoin’i önemli 9.200 dolarlık engelin üzerine çıkarıyor

Son birkaç saat içinde, Bitcoin (BTC) 9.200 dolarlık engeli 9.281 dolara atlamayı başardı. % 2.58'lik kazanç özellikle etkileyici değil, ama şimdi önemli direnci kırmaya yetecek kadar güçlüydü. Pazar lideri kripto para birimi 25 Mayıs'ta 8.640 dolara düştüğünden, hisse senedi piyasalarındaki yükselişle birlikte güçlenmesi ile % 7 arttı.


Yatırımcılar 2018’den Bu Yana En Fazla Sayıda Bitcoin’i Geri Çekti

Haberler Haber Takip today21 Mayıs 2020 1

Background
share close

Yatırımcılar 2018’den Bu Yana En Fazla Sayıda Bitcoin’i Geri Çekti

Yarılanmadan sonra on gün sonra, Bitcoin (BTC) yeni bir madencilik satış dalgası nedeniyle 10.000 dolarlık puanı geri alamaz. CryptoQuant’tan izleme kaynaklarının bir derlemesi, BTC madencilik havuzlarından gelen kombine çıkışların son beş gün içinde % 600 arttığını gösteriyor. 20 Mayıs’ta 1.066 BTC’den 7.426 BTC’ye.

Bitcoin Madencileri 10.000 Dolardan Satıyor

Madenci çıkışlarının 10 Mayıs’ta yaklaşık 2.100 BTC’den yaklaşık 5.000 BTC’ye yükseldiği 11 Mayıs’ta yarıya indirilmeden önceki hafta değişiklik meydana geldi. CryptoQuant verileri, madencilik satışlarındaki artış ile Bitcoin’deki düşükler arasındaki korelasyonu da doğrulamaktadır. Yarıya indirilmeden önceki haftadaki satışlar Bitcoin’in 1.200 $ ‘ın üzerindeki yarı-öncesi dökümü ile çakıştı, fiyat gelişmeleri de bu hafta negatifti. 18 Mayıs’taki 9.950 $’ dan 9.340 $ ‘a. Boşaltma işleminin devam etmesi, Bitcoin fiyat artışını olumsuz etkileyecek ve artış eğilimini yavaşlatacaktır.

yatırımcılar bitcoin

Borsa Düşmeye Devam Ediyor

Çıkışlara ek olarak, borsalarda bir değişiklik var. CryptoQuant’a göre, genel stok holdingleri Bitcoin çöküşü sırasında 12 Mart’ta önemli ölçüde düştü, ancak fiyat iyileştikçe düşmeye devam etti. Çarşamba günü, 17 büyük borsadaki hisse senetleri 1.18 milyon BTC’ye ulaştı. Kasım 2018’den bu yana en düşük seviyeye ulaştı. Bitcoin ticaretine ilgi eksikliği, piyasa hissi için net sinyaller sağlar, ancak fiyat gelişmeleriyle korelasyondaki değişiklik, mevcut durumun önceki davranışla çeliştiği anlamına gelir.

Sitede ve yazılarda mevcut olan bilgiler yatırım tavsiyesi olarak sunulmamıştır. Kullanıcı kendi araştırmasını ve analizini yapmalıdır.

Yazar: Haber Takip

Etiketler: .

Puan:

Önceki Yazı

Yorumlar (0)

Bir Yorum Bırakın

Email Adresiniz Paylaşımda Gözükmeyecektir. İşaretli Alanların Doldurulması Zorunludur.Site Kullanımı Hakkında

Uyarı!

Sitemizde yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildir ve okurlarımızın yatırım ve hareketlerinin sonuçlarından Borsa Blockchain sorumlu değildir.


Blockchain ve Kripto Para Dünyasına Adım Atın

Hakkımızda

Borsa Blockchain 2019 yılından bu yana okuyucularına Blockchain ve Kripto Para Dünyasında gerçekleşen gelişmeleri hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmayı amaçlamaktadır. Sitemizde yer alan Haber, Analiz ve Teknik yazıları ile kendinizi geliştirebilir ve gündemden haberdar olarak Blockchain dünyasında ilerleyebilirsiniz.


Bize Ulaşın

İletişim

Biz ulaşmak isteyen okurlarımız yukarıda bulunan İletişim sayfasından bizlere rahatlıkla ulaşabilir. Eğer dilerseniz, bizlere iletisim@borsablockchain.com mail adresinden de ulaşabilir, mesajınızı iletebilirsiniz.