Top Categories

Spotlight

today26 Ekim 2020

Haberler Haber Takip

Usta Analistten Önemli Yatırım Tavsiyesi: Bu 5 Altcoin Yakın Zamanda Yükselecek!

Kripto paralar konusunda uzman isimlerden biri olan Crypto Rand, altcoinler ile ilgili önemli tavsiyeler verdi. Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP)’ın da aralarında olduğu 5 altcoinle ilgili yükseliş tahminini söyledi. İşte Crypto Rand’ın tahminlerine göre patlama yaşanacak 5 altcoin… Kripto para piyasaları dünyanın her yerinden ilgiyle takip edilirken, birçok kişi de [...]


Vitalik Buterin; Bazı Yanlış Kararlar Aldık ve Zaman Kaybettik

Haberler Haber Takip today6 Temmuz 2020 19

Background
share close

Vitalik Buterin; Bazı Yanlış Kararlar Aldık ve Zaman Kaybettik

Hashing It Out podcast’inde, Ethereum kurucu ortağı Ethereum’u sıfırdan inşa edebilseydi ne yapacağını açıkladı. 2 Temmuz’daki podcast röportajında ​​Buterin, işlem maliyetlerinin daha hassas bir dengesi gibi bir dizi küçük ve büyük değişiklikten bahsetti.

Hisse Senedi Kanıtı Farklı Olurdu

İşlem maliyetlerini ve diğer birkaç noktayı ele aldıktan sonra Vitalik, en başından itibaren ele almak isteyeceği önemli sorunları ele almaya devam etti.

Vitalik Buterin Ethereum

Buterin, “Her halükarda, 2015’te hemen başlamadığımız bazı şeylerin tamamlanma süresini hafife aldık. Açık bir şekilde, bahis kanıtı konsensüs sürecinin (PoS) ve parçalanmanın gelişiminden açıkça bahsediyor.” dedi ve ekledi;

“Birkaç yıl daha süreceğini bilseydik, zaman çizelgesini başlangıçtan çok farklı tasarlayacak ve işgücünün farklı şekilde nasıl organize edileceğini düşünecektik. Nasıl karar verdiğinden çok farklı kararlar alırdık. Evet, kesinlikle bazı şeylerden pişmanım ve zaman kaybım. “

Blockchain geliştiricisi, zaman kaybettiği için pişman olduğu uzun röportajda diğer teknik yönlerden de bahsetti. Ayrıca Ethereum ile ilgili bir dizi başka konu hakkında yorum yaptı.

ETH 2.0 Geliyor

Ethereum 2.0 sürümüne yükseltme bir süredir devam ediyor. ETH 2.0’a geçiş başlangıçta Ocak 2020 için planlanmıştı, ancak tekrar tekrar ertelendi. 23 Haziran tarihli bir şirket blog girişinde, geliştirme ekibi tamamlanmadan önce hala birkaç şantiye olduğunu ortaya koydu. Bu haftanın başlarında Buterin, Ethereum blok zincirinin ölçeklenebilirliğinden zaten bahsetmişti.

Sitede ve yazılarda mevcut olan bilgiler yatırım tavsiyesi olarak sunulmamıştır. Kullanıcı kendi araştırmasını ve analizini yapmalıdır.

Yazar: Haber Takip

Etiketler: .

Puan:

Önceki Yazı

Yorumlar (0)

Bir Yorum Bırakın

Email Adresiniz Paylaşımda Gözükmeyecektir. İşaretli Alanların Doldurulması Zorunludur.Site Kullanımı Hakkında

Uyarı!

Sitemizde yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildir ve okurlarımızın yatırım ve hareketlerinin sonuçlarından Borsa Blockchain sorumlu değildir.


Blockchain ve Kripto Para Dünyasına Adım Atın

Hakkımızda

Borsa Blockchain 2019 yılından bu yana okuyucularına Blockchain ve Kripto Para Dünyasında gerçekleşen gelişmeleri hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmayı amaçlamaktadır. Sitemizde yer alan Haber, Analiz ve Teknik yazıları ile kendinizi geliştirebilir ve gündemden haberdar olarak Blockchain dünyasında ilerleyebilirsiniz.


Bize Ulaşın

İletişim

Biz ulaşmak isteyen okurlarımız yukarıda bulunan İletişim sayfasından bizlere rahatlıkla ulaşabilir. Eğer dilerseniz, bizlere iletisim@borsablockchain.com mail adresinden de ulaşabilir, mesajınızı iletebilirsiniz.