Top Categories

Spotlight

today2 Nisan 2020

Haberler Haber Takip

Bitcoin Fiyatı 7.000 Doların Üzerine Çıktı

Son zamanlarda Bitcoin'in satılması ile kripto para birimi şimdi 7.000 dolarlık puanı geçtiği için son derece kısa ömürlü olduğu kanıtlandı. Analistlerin boğaların şu anda ayılar karşısında bir avantajı olduğuna inanmaları önemlidir, çünkü son fiyat hareketi yükselişli bir teknik oluşum yaratmıştır. Bir analiste göre, bu oluşum BTC'nin “tam boğa moduna” girmesine [...]


Ünlü Trader Tone Vays’ten Bitcoin Fiyat Öngörüsü

Haberler Haber Takip today25 Mart 2020 2

Background
share close

Ünlü Trader Tone Vays’ten Bitcoin Fiyat Öngörüsü

Tüccar Tone Vays, mevcut fiyat seviyesi devam ederse Bitcoin’in (BTC) 3.800 doların altına düşme şansının yüzde 15 olduğunu söyledi. BTC şu anda 7.000 dolar seviyesine yaklaşıyor. 24 Mart’taki bir YouTube videosunda Vays, BTC / USD çifti için görünümünü güncelledi. Paritenin 6.750 dolar civarında dirençle karşı karşıya olduğunu savundu.

Vays: Düşüşü Beklemeyin

6.800 $ ‘ın üzerinde bir kırılma, Bitcoin düşüşünün 3.800 $’ ın altındaki yeni düşük seviyelere düşme olasılığını neredeyse ortadan kaldıracaktır. Şansı sadece yüzde 15. “6.800 dolardan fazla kazanırsak, altına düşmeyeceğimizden yüzde 85 emin olabilirim. Ve neredeyse başardık, neredeyse o seviyeyi kırdık. Dirençle karşı karşıyayız” dedi.

Tone Vays Bitcoin

“Şu anda, 3.800 doların altına düşme şansının yüzde 20 veya 25 olduğunu düşünüyorum.”

Basın zamanında, BTC / USD çifti 7.000 dolara doğru ivme kazandı ve 6.800 dolar eşiğini geçti. Günlük en yüksek 6,920 dolar. Vays, Mayıs ayında blok ödülünü yarıya indirmeden önce Bitcoin’de 2.000 dolara kadar olası bir düşüş konusunda uyarmıştı. Ancak şimdi, bir sonraki düşüşün gelmesine kadar piyasanın girmesini beklemenin akıllıca olmadığını söyledi. Açıklamasında;

“Bu hala beklememeniz gerektiği anlamına geliyor; 3.500 dolara bir düşüş daha bekleyemezsiniz. Şu anda Bitcoin pazarında olmalısınız.”

ABD Merkez Bankası 100.000 $ BTC Oranına Olanak Sağlıyor

Kısa bir süre önce ABD’li milletvekilleri, tüketicileri ve işletmeleri korona virüsünden kurtarmak için büyük bir teşvik paketi üzerinde anlaştılar. ABD merkez bankası “sınırsız” para baskısını onayladıktan sonra ABD doları geldi. Binance Changpeng Zhao’nun CEO’su da konuştu. Mali eğilim, Bitcoin’in 2 trilyonluk bir piyasa değerine sahip olmanın daha kolay olduğunu göstermektedir. ABD dolarına ulaşmak için. Kraken Menkul Kıymetler Borsası’nda iş geliştirme başkanı Dan Held, Twitter’da şunları söyledi;

“Sadece bir ülke için 6.000.000.000.000.000 $ ‘lık bir teşvik paketi. Ve Bitcoin’in 2 trilyon $’ lık bir piyasa değerine (100.000 $ / coin) ulaşabileceğine inanmıyorsunuz?”

Sitede ve yazılarda mevcut olan bilgiler yatırım tavsiyesi olarak sunulmamıştır. Kullanıcı kendi araştırmasını ve analizini yapmalıdır.

Yazar: Haber Takip

Etiketler: .

Puan:

Önceki Yazı

Yorumlar (0)

Bir Yorum Bırakın

Email Adresiniz Paylaşımda Gözükmeyecektir. İşaretli Alanların Doldurulması Zorunludur.Site Kullanımı Hakkında

Uyarı!

Sitemizde yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildir ve okurlarımızın yatırım ve hareketlerinin sonuçlarından Borsa Blockchain sorumlu değildir.


Blockchain ve Kripto Para Dünyasına Adım Atın

Hakkımızda

Borsa Blockchain 2019 yılından bu yana okuyucularına Blockchain ve Kripto Para Dünyasında gerçekleşen gelişmeleri hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmayı amaçlamaktadır. Sitemizde yer alan Haber, Analiz ve Teknik yazıları ile kendinizi geliştirebilir ve gündemden haberdar olarak Blockchain dünyasında ilerleyebilirsiniz.


Bize Ulaşın

İletişim

Biz ulaşmak isteyen okurlarımız yukarıda bulunan İletişim sayfasından bizlere rahatlıkla ulaşabilir. Eğer dilerseniz, bizlere iletisim@borsablockchain.com mail adresinden de ulaşabilir, mesajınızı iletebilirsiniz.