Top Categories

Spotlight

today26 Ekim 2020

Haberler Haber Takip

Usta Analistten Önemli Yatırım Tavsiyesi: Bu 5 Altcoin Yakın Zamanda Yükselecek!

Kripto paralar konusunda uzman isimlerden biri olan Crypto Rand, altcoinler ile ilgili önemli tavsiyeler verdi. Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP)’ın da aralarında olduğu 5 altcoinle ilgili yükseliş tahminini söyledi. İşte Crypto Rand’ın tahminlerine göre patlama yaşanacak 5 altcoin… Kripto para piyasaları dünyanın her yerinden ilgiyle takip edilirken, birçok kişi de [...]


Travala Bitcoin ile Ödeme Yapmasına Yardımcı Olmak İçin Expedia ile Birlikte Çalışıyor

Haberler Haber Takip today6 Temmuz 2020 4

Background
share close

Travala Bitcoin ile Ödeme Yapmasına Yardımcı Olmak İçin Expedia ile Birlikte Çalışıyor

Travala.com, kullanıcıların kripto para kullanarak otellerde rezervasyon için ödeme yapmasına yardımcı olmak için Expedia ile yan yana çalışıyor. Expedia ile yeni ortaklık ile Pazartesi’den bu yana 700.000’den fazla otel mevcut olacak. Şirket sadece Bitcoin’i değil, aynı zamanda piyasadaki diğer birçok sanal para birimini de kabul ediyor.

Travala.com ve Expedia Birlikte Çalışıyor

Korona virüs salgını seyahat endüstrisini ciddi şekilde etkiledi. Seyahat etmeyi planlayan birçok kişi uçuşlarını ve otellerini iptal etmek zorunda kaldı. Bu nedenle, oteller ve seyahat yavaşça yeniden açılmaya başladığı için bu kripto şirketinin tekrar faaliyete geçmesi çok önemlidir.

Travala Bitcoin Ödeme

Travala.com, şu anda Binance Zinciri’ne dayanan ve bir yıldan fazla bir süredir sektörde faaliyet gösteren bir şirkettir. Şirketin CEO’su Juan Otero’ya göre, Expedia’nın rezervasyon akışı dijital varlıklarla ödeme yapmak isteyen kripto kullanıcıları için oluşturulmadı. Bu yüzden Travala.com ile kripto kullanıcılarına odaklanan bu yeni ortaklık çok önemlidir. Travala’nın pazarda yaptığı işle ilgili olarak Otero, şirketin kripto topluluğu ile büyük çokuluslu şirketler arasındaki boşluğu kapatmak için çalıştığını belirtti. Bu, kripto para birimlerinin benimsenmesini artırmaya ve kullanıcıların bir sonraki seyahatlerinde en sevdikleri sanal para birimiyle ödeme yapmalarına yardımcı olacaktır.

Otero, şirketin 184.000 dolarlık rezervasyon gelirinde bir m / m artış kaydettiğini ve rezervasyonların % 13’ünün, oluşturdukları sanal para birimi olan ve bir sadakat programı olarak çalışan AVA jetonu kullanılarak ödendiğini açıkladı. Aynı zamanda Expedia Grubu Kıdemli Başkan Yardımcısı Alfonso Paredes, Travala.com’un işini büyütmeye ve genişletmeye devam etmek istediklerini belirtti. Ayrıca, bu yeni ortaklık ile kullanıcıların hangi ödeme yöntemini kullanmak istediklerini seçmelerine izin verdiklerini belirtti.

Travala.com ilk defa bu kadar inanılmaz bir şekilde genişlemedi. Kasım 2019’da şirket, 90.000 yeni konaklama yeri sunmak için Booking.com ile çalıştıklarını açıkladı. Firma ayrıca bu anlaşmadan sonra% 33’lük bir gelir artışı kaydetti. Bu, seyahat endüstrisinde kripto ödemelerinde büyük bir potansiyel olduğunu gösteriyor ve Travala.com, hizmetlerini ve çözümlerini genişletmek için her şeyi yapıyor.

Sitede ve yazılarda mevcut olan bilgiler yatırım tavsiyesi olarak sunulmamıştır. Kullanıcı kendi araştırmasını ve analizini yapmalıdır.

Yazar: Haber Takip

Etiketler: .

Puan:

Önceki Yazı

Yorumlar (0)

Bir Yorum Bırakın

Email Adresiniz Paylaşımda Gözükmeyecektir. İşaretli Alanların Doldurulması Zorunludur.Site Kullanımı Hakkında

Uyarı!

Sitemizde yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildir ve okurlarımızın yatırım ve hareketlerinin sonuçlarından Borsa Blockchain sorumlu değildir.


Blockchain ve Kripto Para Dünyasına Adım Atın

Hakkımızda

Borsa Blockchain 2019 yılından bu yana okuyucularına Blockchain ve Kripto Para Dünyasında gerçekleşen gelişmeleri hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmayı amaçlamaktadır. Sitemizde yer alan Haber, Analiz ve Teknik yazıları ile kendinizi geliştirebilir ve gündemden haberdar olarak Blockchain dünyasında ilerleyebilirsiniz.


Bize Ulaşın

İletişim

Biz ulaşmak isteyen okurlarımız yukarıda bulunan İletişim sayfasından bizlere rahatlıkla ulaşabilir. Eğer dilerseniz, bizlere iletisim@borsablockchain.com mail adresinden de ulaşabilir, mesajınızı iletebilirsiniz.