Top Categories

Spotlight

today28 Mayıs 2020

Haberler Haber Takip

Bitcoin’i önemli 9.200 dolarlık engelin üzerine çıkarıyor

Son birkaç saat içinde, Bitcoin (BTC) 9.200 dolarlık engeli 9.281 dolara atlamayı başardı. % 2.58'lik kazanç özellikle etkileyici değil, ama şimdi önemli direnci kırmaya yetecek kadar güçlüydü. Pazar lideri kripto para birimi 25 Mayıs'ta 8.640 dolara düştüğünden, hisse senedi piyasalarındaki yükselişle birlikte güçlenmesi ile % 7 arttı.


Shopify Satıcılar için Kripto Para Ödemeleri Seçeneği Ekledi

Haberler Haber Takip today22 Mayıs 2020 4

Background
share close

Shopify Satıcılar için Kripto Para Ödemeleri Seçeneği Ekledi

Büyük Kanada e-ticaret platformu Shopify, Shopify kullanıcılarına kripto para birimleri ile ödeme seçeneği sunmak için önde gelen kripto para ödeme işlemcisi CoinPayments ile bir anlaşma imzaladı.

Shopify Kripto Yoluna Gidiyor

Ottawa merkezli e-ticaret platformu Shopify dijital para ödemeleri için destek sunarken, dünyanın her yerinde kripto para biriminin benimsenmesi büyümeye devam ediyor. Girişimciler için Shopify, dünya çapında 175’ten fazla ülkede bir milyondan fazla işletmeye güç veren büyük bir küresel ticaret şirketidir. Özellikle, Shopify ve CoinPayments arasındaki ortaklık, eski satıcıların kripto para birimlerinde ödeme almalarını sağlar. Konuya yakın kaynaklara göre, ortaklık Shopify’da geçen yıl başlayan başarılı bir beta denemenin sonuçlarını teşvik etmenin sonucudur.

Shopify Kripto Ödeme

Ortaklık şartları, CoinPayments’ın Shopify platformundaki satıcılar için görünür bir ödeme seçeneği olacağını belirtiyor. Shopify satıcıları artık CoinPayments tarafından desteklenen 1.800 kripto para biriminden herhangi birinde hızlı bir şekilde ödeme alabiliyor. Ayrıca, basın açıklaması entegrasyonun dijital para ödemeleriyle ilişkili işlem ücretlerini en aza indirmeye odaklanacağını belirtiyor. İki kurum arasındaki ittifak, sadece hızlı sınır ötesi ödemeleri mümkün kılmakla kalmayıp, aynı zamanda dünyanın farklı bölgelerinde birden fazla ödeme işlemcisi ile çalışmanın zorluğunu ortadan kaldırarak Shopify satıcılarına yardımcı olacaktır. Ortaklık hakkında yorum yapan CoinPayments CEO’su Jason Butcher şunları söyledi;

“Shopify ve CoinPayments kombinasyonu, ödeme sektöründe durdurulamaz. Kullanımı kolay küresel kripto ödeme platformumuzu Shopify’ın kapsamlı satıcı tabanı ile bir araya getirerek, kripto para kullanarak iş yapmak isteyen herkes için sorunsuz bir süreç sunmayı umuyoruz. E-ticaret ve kripto ödemelerinde lider olarak, birleşik uzmanlığımız ticari işlemlerin geleceğini yansıtıyor. ”

Shopify’ın kripto para birimlerine destek verme kararının, bu yılın başlarında Facebook’un tartışmalı Libra Derneğine katıldıktan kısa bir süre sonra geldiğini vurgulamakta fayda var.

Sitede ve yazılarda mevcut olan bilgiler yatırım tavsiyesi olarak sunulmamıştır. Kullanıcı kendi araştırmasını ve analizini yapmalıdır.

Yazar: Haber Takip

Etiketler: .

Puan:

Önceki Yazı

Yorumlar (0)

Bir Yorum Bırakın

Email Adresiniz Paylaşımda Gözükmeyecektir. İşaretli Alanların Doldurulması Zorunludur.Site Kullanımı Hakkında

Uyarı!

Sitemizde yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildir ve okurlarımızın yatırım ve hareketlerinin sonuçlarından Borsa Blockchain sorumlu değildir.


Blockchain ve Kripto Para Dünyasına Adım Atın

Hakkımızda

Borsa Blockchain 2019 yılından bu yana okuyucularına Blockchain ve Kripto Para Dünyasında gerçekleşen gelişmeleri hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmayı amaçlamaktadır. Sitemizde yer alan Haber, Analiz ve Teknik yazıları ile kendinizi geliştirebilir ve gündemden haberdar olarak Blockchain dünyasında ilerleyebilirsiniz.


Bize Ulaşın

İletişim

Biz ulaşmak isteyen okurlarımız yukarıda bulunan İletişim sayfasından bizlere rahatlıkla ulaşabilir. Eğer dilerseniz, bizlere iletisim@borsablockchain.com mail adresinden de ulaşabilir, mesajınızı iletebilirsiniz.