Top Categories

Spotlight

today26 Ekim 2020

Haberler Haber Takip

Usta Analistten Önemli Yatırım Tavsiyesi: Bu 5 Altcoin Yakın Zamanda Yükselecek!

Kripto paralar konusunda uzman isimlerden biri olan Crypto Rand, altcoinler ile ilgili önemli tavsiyeler verdi. Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP)’ın da aralarında olduğu 5 altcoinle ilgili yükseliş tahminini söyledi. İşte Crypto Rand’ın tahminlerine göre patlama yaşanacak 5 altcoin… Kripto para piyasaları dünyanın her yerinden ilgiyle takip edilirken, birçok kişi de [...]


SEC, 10 milyar dolarlık Hedge Fonunun CME Bitcoin Vadeli İşlemlerine Erişim Sunmasına İzin Verdi

Haberler Haber Takip today19 Nisan 2020 2

Background
share close

SEC, 10 milyar dolarlık Hedge Fonunun CME Bitcoin Vadeli İşlemlerine Erişim Sunmasına İzin Verdi

Başarılı bir riskten korunma fonu Amerikan borsa düzenleyicisi SEC tarafından Bitcoin vadeli işlemlerine (BTC) yatırım yapmak için yeşil ışık yaktı. 30 Mart 2020 tarihli ilgili belgeler SEC’in Renaissance Technologies’in Madalyon Fonlarına Bitcoin (BTC) tabanlı vadeli işlem sözleşmelerine yatırım yapma izni verdiğini göstermektedir.

Madalyon Fonları BTC Vadeli İşlemlerine Devam Ediyor

Belgelere göre, Rönesans yatırımcıların gelecekte CME Group’un geleceklerine yatırım yapmalarını sağlayacak. CME Bitcoin vadeli işlemleri, kripto endüstrisinde pazar lideri gelecekler arasındadır. Belgelerin belirttiği gibi;

“Madalyon Fonlarının Bitcoin vadeli işlemlerine ilişkin işlemlere girme izni var, ancak Rönesans’ın CME’nin nakit işlemeli Bitcoin vadeli işlemleriyle sınırlaması gerekiyor.”

Rönesans’ın 10 milyar dolarlık hedge fonu, hem finansal hem de kripto pazarlarına kötü bir şekilde çarpan korona krizine rağmen, yılın başından bu yana% 24 kar elde ettiği için son zamanlarda manşetlerde yer aldı. Wall Street Journal’ın Cuma günü bildirdiği gibi, hedge fonu Mart ayında % 9.9 arttı, ancak Bitcoin tek başına o ay % 60 düştü.

SEC Bitcoin

Vadeli İşlemlerin Yeniden Canlanması Devam Ediyor

Bitcoin vadeli işlemleri piyasası da son birkaç hafta içinde kuru bir büyüden geçtikten sonra tekrar büyüyebilir. Bu arada CME, platformundaki Bitcoin vadeli işlemlerinin ticari hesap sayısının son zamanlarda rekor bir seviyeye ulaştığını ve kümülatif büyüme oranının % 161 olduğunu açıkladı.

Madalyon Fonları izniyle ilgili haberler, kripto topluluğunda karışık duygular ile alınmaktadır. Bazı sesler, kurumsal yatırımcıların pazar lideri kripto para biriminin fiyatını manipüle etmek için Bitcoin vadeli işlemlerini kullanabileceğinden korkuyor.

Sitede ve yazılarda mevcut olan bilgiler yatırım tavsiyesi olarak sunulmamıştır. Kullanıcı kendi araştırmasını ve analizini yapmalıdır.

Yazar: Haber Takip

Etiketler: .

Puan:

Önceki Yazı

Yorumlar (0)

Bir Yorum Bırakın

Email Adresiniz Paylaşımda Gözükmeyecektir. İşaretli Alanların Doldurulması Zorunludur.Site Kullanımı Hakkında

Uyarı!

Sitemizde yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildir ve okurlarımızın yatırım ve hareketlerinin sonuçlarından Borsa Blockchain sorumlu değildir.


Blockchain ve Kripto Para Dünyasına Adım Atın

Hakkımızda

Borsa Blockchain 2019 yılından bu yana okuyucularına Blockchain ve Kripto Para Dünyasında gerçekleşen gelişmeleri hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmayı amaçlamaktadır. Sitemizde yer alan Haber, Analiz ve Teknik yazıları ile kendinizi geliştirebilir ve gündemden haberdar olarak Blockchain dünyasında ilerleyebilirsiniz.


Bize Ulaşın

İletişim

Biz ulaşmak isteyen okurlarımız yukarıda bulunan İletişim sayfasından bizlere rahatlıkla ulaşabilir. Eğer dilerseniz, bizlere iletisim@borsablockchain.com mail adresinden de ulaşabilir, mesajınızı iletebilirsiniz.