Top Categories

Spotlight

today2 Nisan 2020

Haberler Haber Takip

Bitcoin Fiyatı 7.000 Doların Üzerine Çıktı

Son zamanlarda Bitcoin'in satılması ile kripto para birimi şimdi 7.000 dolarlık puanı geçtiği için son derece kısa ömürlü olduğu kanıtlandı. Analistlerin boğaların şu anda ayılar karşısında bir avantajı olduğuna inanmaları önemlidir, çünkü son fiyat hareketi yükselişli bir teknik oluşum yaratmıştır. Bir analiste göre, bu oluşum BTC'nin “tam boğa moduna” girmesine [...]


Ran Neuner, Girişimleri Desteklemek İçin 10 Milyon Dolarlık Yardım Fonu Kurdu

Haberler Haber Takip today25 Mart 2020 1

Background
share close

Ran Neuner, Girişimleri Desteklemek İçin 10 Milyon Dolarlık Yardım Fonu Kurdu

CryptoTrader’ın sunucusu Ran Neuner, koronavirüs salgınından etkilenen girişimlere yardımcı olmak için bir acil durum fonu kurdu. Bir basın açıklamasında Neuner, fonun bugüne kadar 10 milyon dolar topladığını, ancak talebe bağlı olarak 100 milyon dolara kadar artırılabileceğini söyledi.

Acil Durum Fonu, Yeni Başlayanların Finansal Krizden Kurtulmasına Yardımcı Olur

Yeni başlayanların küresel koronavirüs pandemisinin neden olduğu finansal krizle başa çıkmasına yardımcı olmak için iki kripto savunucusu acil bir fon oluşturmak için güçlerini birleştirdi.

Ran Neuner Yardım Fonu

CNBC’nin CryptoTrader’ine ev sahipliği yapan Ran Neuner, yalnızca girişimcilere yönelik bir yardım fonu oluşturulduğunu duyurdu. Neuner basın açıklamasında, fonun Techstars’ın genel müdürü Yossi Hasson ile ortaklaşa kurulduğunu söyledi.

Koşullar Gerektiriyorsa 100 Milyon Dolara Kadar Artırılabilir

Neuner açıklamasına göre, Pist Fonu için bugüne kadar 10 milyon dolar toplandı. Birlikte, burada beş ila on kat daha fazla para toplama mevcuttur.

Fon, önceki fonlama turlarını tamamlayan ve kurucu ekipleri olan heyecan verici endüstrilerdeki girişimleri arayacak. Neuner ve Hasson, start-up’ları funding@runway-fund.com adresine başvuruda bulunmaya veya www.runway-fund.com adresini ziyaret etmeye davet etti. Uygun şirketler, kapsamlı yatırımcı ve iki şirketin kurucuları ağı tarafından gereken özeni gösterme konusunda desteklenmektedir.

Hasson, nakit düşüşlerinin büyük şirketleri hedefleyeceğini ve girişimcilere yardımcı olmak için çok az şey yapacağını belirtti. Bu nedenle, sürtünme kayıplarını azaltmak ve ihtiyaç duyulan start-up’ların desteğini hızlandırmak için standart sözleşmeli standart finansman ürünleri yaratılmıştır. Açıkladıkları sözleşmeler, aylık tekrar eden masrafları olan girişimlerin, işlerini daha uygun koşullar altında genişletene kadar hayatta kalmasına izin verecek.

Sitede ve yazılarda mevcut olan bilgiler yatırım tavsiyesi olarak sunulmamıştır. Kullanıcı kendi araştırmasını ve analizini yapmalıdır.

Yazar: Haber Takip

Etiketler: .

Puan:

Önceki Yazı

Yorumlar (0)

Bir Yorum Bırakın

Email Adresiniz Paylaşımda Gözükmeyecektir. İşaretli Alanların Doldurulması Zorunludur.Site Kullanımı Hakkında

Uyarı!

Sitemizde yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildir ve okurlarımızın yatırım ve hareketlerinin sonuçlarından Borsa Blockchain sorumlu değildir.


Blockchain ve Kripto Para Dünyasına Adım Atın

Hakkımızda

Borsa Blockchain 2019 yılından bu yana okuyucularına Blockchain ve Kripto Para Dünyasında gerçekleşen gelişmeleri hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmayı amaçlamaktadır. Sitemizde yer alan Haber, Analiz ve Teknik yazıları ile kendinizi geliştirebilir ve gündemden haberdar olarak Blockchain dünyasında ilerleyebilirsiniz.


Bize Ulaşın

İletişim

Biz ulaşmak isteyen okurlarımız yukarıda bulunan İletişim sayfasından bizlere rahatlıkla ulaşabilir. Eğer dilerseniz, bizlere iletisim@borsablockchain.com mail adresinden de ulaşabilir, mesajınızı iletebilirsiniz.