Top Categories

Spotlight

today7 Ağustos 2020

Teknik Haber Takip

SegWit ve SegWit2x Nedir, Farkları Neler?

SegWit, kripto para dünyasında ortaya çıkan ve devamlılık kazanan güncelleme yapılarından birisidir. Segregated Witness, yani “ayrılmış tanık” olarak ifade edilen kavram, 2015 yılında geliştirilmiş olan bir protokol güncellemesidir. SegWit, blockchain ağlarının ilk günden bu yana en büyük sorunlardan birisi olarak görülen ölçeklenebilirliğe çözüm olarak ortaya atılmış, üzerinde çeşitli tartışmalar yapılmıştır.


Mike Novogratz, Bitcoin Ve Altın Almanın Tam Zamanı

Haberler Haber Takip today24 Mart 2020 4

Background
share close

Mike Novogratz, Bitcoin Ve Altın Almanın Tam Zamanı

Mike Novogratz’a göre, Bitcoin (BTC) altın örneğini takip edebilir ve yaklaşan kriz sırasında büyük karlar elde edebilir.

Mike Novogratz; Bitcoin Altını Takip Edecek

ABD Federal Rezervi (Fed) geçtiğimiz günlerde ekonomiyi destekleyecek sınırsız nakit olduğunu açıkladıktan sonra, altın fiyatı şaşırtıcı bir V şeklinde iyileşme gördü. Parlak metal ons başına 1.600 doların üzerine çıktı. Galaxy Digital’in CEO’su Mike Novogratz, şimdi Bitcoin’in altını takip edeceğine ve büyük bir fiyat yaşayabileceğine inanıyor.

Mike Novogratz Bitcoin

Kripto Para Birimleri Arttı

Fed’in olağanüstü açıklaması elbette Bitcoin yatırımcıları tarafından fark edilmedi. En iyi kripto para birimi yüzde 15 arttı. Bununla birlikte, altının aksine, BTC bu yıl hala yüzde 6 düşüşte. Novogratz’ın altının çok daha yükseğe çıkabileceğine ve BTC’nin fiyatları takip edebileceğine inandığını belirtmek gerekir. Her iki yatırımda aynı tez tarafından, yani ekonomik kaosa karşı koruma ile yürütülmektedir.

Hem bitcoin hem de altın, korona virüsünün tetiklediği satış sırasında krize girdi. Ancak, bu likidite krizi sona erdiğinde yükseliş trendine devam edebilirler. Sonuçta, Novogratz’a göre, para baskısı yapan merkez bankaları Bitcoin için en iyimser şey.

Sitede ve yazılarda mevcut olan bilgiler yatırım tavsiyesi olarak sunulmamıştır. Kullanıcı kendi araştırmasını ve analizini yapmalıdır.

Yazar: Haber Takip

Etiketler: .

Puan:

Önceki Yazı

Yorumlar (0)

Bir Yorum Bırakın

Email Adresiniz Paylaşımda Gözükmeyecektir. İşaretli Alanların Doldurulması Zorunludur.Site Kullanımı Hakkında

Uyarı!

Sitemizde yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildir ve okurlarımızın yatırım ve hareketlerinin sonuçlarından Borsa Blockchain sorumlu değildir.


Blockchain ve Kripto Para Dünyasına Adım Atın

Hakkımızda

Borsa Blockchain 2019 yılından bu yana okuyucularına Blockchain ve Kripto Para Dünyasında gerçekleşen gelişmeleri hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmayı amaçlamaktadır. Sitemizde yer alan Haber, Analiz ve Teknik yazıları ile kendinizi geliştirebilir ve gündemden haberdar olarak Blockchain dünyasında ilerleyebilirsiniz.


Bize Ulaşın

İletişim

Biz ulaşmak isteyen okurlarımız yukarıda bulunan İletişim sayfasından bizlere rahatlıkla ulaşabilir. Eğer dilerseniz, bizlere iletisim@borsablockchain.com mail adresinden de ulaşabilir, mesajınızı iletebilirsiniz.