Top Categories

Spotlight

today26 Ekim 2020

Haberler Haber Takip

Usta Analistten Önemli Yatırım Tavsiyesi: Bu 5 Altcoin Yakın Zamanda Yükselecek!

Kripto paralar konusunda uzman isimlerden biri olan Crypto Rand, altcoinler ile ilgili önemli tavsiyeler verdi. Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP)’ın da aralarında olduğu 5 altcoinle ilgili yükseliş tahminini söyledi. İşte Crypto Rand’ın tahminlerine göre patlama yaşanacak 5 altcoin… Kripto para piyasaları dünyanın her yerinden ilgiyle takip edilirken, birçok kişi de [...]


Kripto Pazarı İyileştikçe Chainlink % 15’in Üzerinde Yükseldi

Haberler Haber Takip today7 Temmuz 2020 33

Background
share close

Kripto Pazarı İyileştikçe Chainlink % 15’in Üzerinde Yükseldi

Kripto para piyasası son 24 saat içinde yükseldi ve birkaç kripto para birimi büyüdü ve genişledi. Yükselen paralardan biri % 15’in üzerinde büyüyen Chainlink (LINK). Kripto para birimlerinin çoğu % 3 ile % 5 arasında büyüdü.

Chainlink 24 Saat İçinde % 15 Arttı

Tüm kripto para piyasası 6 Temmuz’da daha da yükseldi ve Chainlink açık bir lider oldu. Sanal para birimlerinin çoğu kazançları kaydediyor ve Chainlink, Tezos’u (XTZ) geride bırakarak pazarda 12. sıraya yükseldi. Bitcoin büyüyerek 9.300 dolara ulaştı ve şimdi 171.2 milyar dolarlık piyasa değerlemesi ile bu seviyeye yakın işlem görüyor. Ethereum ve XRP sırasıyla % 4,5 ve % 4,9’a yakın bir büyüme gösterdi.

Chainlink Yükseldi

Şaşırtıcı bir şekilde, Bitcoin SV (BSV), ilk 30 dijital varlık arasında en büyük büyümeyi % 20 oranında büyütmeyi başardı. Dogecoin (DOGE) son 24 saatte neredeyse % 20 büyüyebildi. Litecoin (LTC) ve Cardano (ADA) % 4,65 ve % 7,32 genişledi. Chainlink, tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti, bu son zamanlarda gördüğümüz bir şey değil. Chainlink’in şimdi daha da yükselmesine rağmen, boğa piyasasının sadece bir düzeltmeye girebileceğini dikkate almamız gerekiyor. Ayrıca, LINK 24 saat içinde 693 milyon dolarlık işlem hacmiyle piyasada en çok işlem gören ilk 10 kripto para birimine ulaştı.

Bu makaleyi yazarken, LINK 5.56 dolar civarında işlem görüyor ve 1.95 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Chainlink için mevcut boğa piyasası geçen yıl Haziran ayında başladı ve bugüne kadar devam ediyor. Ana soru, LINK’in ne kadar ilerleyebileceği ve bu sanal para biriminin piyasanın genel trendine karşı hareket edip etmeyeceği.

Chainlink, tamamen merkezi olmayan ve blockchain ağlarını gerçek dünyadan verilerle birleştirmeyi amaçlayan bir kehanet ağı olarak oluşturuldu. Buna ek olarak, asıl amaç, akıllı sözleşmelerinin düzgün çalışması ve gerektiği gibi yürütülmesi için blockchain ağlarına doğru bilgi sağlamaktır. 2017 yılında İlk Para Teklifi (ICO) olarak doğan LINK, harika ve değerli ürünler sunarak pazarda ilerlemenin mümkün olduğunu göstermektedir. Gelecekte, LINK daha önce olduğu gibi dünyanın her yerinden şirketlerle yeni ortaklıklar genişletmeye ve imzalamaya devam edebilir.

Sitede ve yazılarda mevcut olan bilgiler yatırım tavsiyesi olarak sunulmamıştır. Kullanıcı kendi araştırmasını ve analizini yapmalıdır.

Yazar: Haber Takip

Etiketler: .

Puan:

Önceki Yazı

Yorumlar (0)

Bir Yorum Bırakın

Email Adresiniz Paylaşımda Gözükmeyecektir. İşaretli Alanların Doldurulması Zorunludur.Site Kullanımı Hakkında

Uyarı!

Sitemizde yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildir ve okurlarımızın yatırım ve hareketlerinin sonuçlarından Borsa Blockchain sorumlu değildir.


Blockchain ve Kripto Para Dünyasına Adım Atın

Hakkımızda

Borsa Blockchain 2019 yılından bu yana okuyucularına Blockchain ve Kripto Para Dünyasında gerçekleşen gelişmeleri hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmayı amaçlamaktadır. Sitemizde yer alan Haber, Analiz ve Teknik yazıları ile kendinizi geliştirebilir ve gündemden haberdar olarak Blockchain dünyasında ilerleyebilirsiniz.


Bize Ulaşın

İletişim

Biz ulaşmak isteyen okurlarımız yukarıda bulunan İletişim sayfasından bizlere rahatlıkla ulaşabilir. Eğer dilerseniz, bizlere iletisim@borsablockchain.com mail adresinden de ulaşabilir, mesajınızı iletebilirsiniz.