Top Categories

Spotlight

today6 Temmuz 2020

Haberler Haber Takip

Planlanan Dijital Yuan, Bitcoin İle Değil ABD Doları İle Rekabet Etmek İstiyor

Çin kripto para birimi dijital yuan, Bitcoin'e (BTC) değil ABD dolarına meydan okumaya çalışacak. Çin'de deneyimli bir yatırım bankacısı ve Pekin merkezli Sino Global Capital CEO'su Matthew Graham, yaklaşan dijital para birimi hakkında daha önce bilinenleri analiz etti. Çin hükümetinin yeni teknolojileri ABD dolarının hegemonyasını sarsmak için "güçlü bir fırsat" [...]


John McAfee’nin Gizlilik Parası Ghost, Hong Kong’daki Otomatlarda Kullanılabilir Olacak

Haberler Haber Takip today29 Haziran 2020 2

Background
share close

John McAfee’nin Gizlilik Parası Ghost, Hong Kong’daki Otomatlarda Kullanılabilir Olacak

John McAfee’nin gizlilik parası Ghost Coin ivendPay ile ortaklık kuruyor ve Hong Kong’daki otomatlarda ödeme seçeneği haline geliyor. John McAfee’nin bahis kanıtı gizlilik madeni parası Coin şimdi Disneyland Hong Kong’daki otomatlarda kullanılabilir.

Ghost Hong Kong Otomat

Ghost Twitter’da projenin ivendPay kripto ödeme sistemi ile ortaklık yaptığını duyurdu. Madeni para, Hong Kong çevresindeki 60’tan fazla otomat makinesinde, hatta Disneyland Hong Kong’daki otomatlarda kullanıldığı söyleniyor. Ghost Twitter açıklamasında;

“Ghost, $ GHOST’u piyasaya sürdüğümüzde, yalnızca # gizlilik değil, aynı zamanda gerçek kullanıcı kabulüne de odaklandık.”

Veri koruma madeni parası ve dağıtılan borsa, geçen hafta süren tartışmalar sonucunda başlatıldı. Dağıtılmış Exchange Ghost, önceki McAfeeDEX değişiminin yerini aldı. McAfee, hayalet beyaz kağıdının bazı bölümlerinin açık kaynak protokolü PIVX’in beyaz kağıdından “kopyalandığını” ortaya çıkardıktan sonra eleştirildi. McAfee, parçaların kopyalandığını itiraf etti, ancak yine de iftira nedeniyle PIVX’i dava etmekle tehdit etti. PIVX ayrıca bu yılın dördüncü çeyreğinde zk-SNARKS tabanlı bir Zcash gizlilik protokolü sunmayı planlıyor.

Sitede ve yazılarda mevcut olan bilgiler yatırım tavsiyesi olarak sunulmamıştır. Kullanıcı kendi araştırmasını ve analizini yapmalıdır.

Yazar: Haber Takip

Etiketler: .

Puan:

Önceki Yazı

today29 Haziran 2020

  • 2
close

Haberler Haber Takip

Bir Ayda “Üstel” Boğa Koşusu

Bu haftanın başlarında zincirleme analist Willy Woo, Bitcoin (BTC) için yeni bir fiyat modeli yayınladı. Model, geçmiş verilere dayanarak üstel Bitcoin boğa çalışmalarının başlangıcını gösterir. Modele göre, Bitcoin’in resmi bir ...

Yorumlar (0)

Bir Yorum Bırakın

Email Adresiniz Paylaşımda Gözükmeyecektir. İşaretli Alanların Doldurulması Zorunludur.Site Kullanımı Hakkında

Uyarı!

Sitemizde yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildir ve okurlarımızın yatırım ve hareketlerinin sonuçlarından Borsa Blockchain sorumlu değildir.


Blockchain ve Kripto Para Dünyasına Adım Atın

Hakkımızda

Borsa Blockchain 2019 yılından bu yana okuyucularına Blockchain ve Kripto Para Dünyasında gerçekleşen gelişmeleri hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmayı amaçlamaktadır. Sitemizde yer alan Haber, Analiz ve Teknik yazıları ile kendinizi geliştirebilir ve gündemden haberdar olarak Blockchain dünyasında ilerleyebilirsiniz.


Bize Ulaşın

İletişim

Biz ulaşmak isteyen okurlarımız yukarıda bulunan İletişim sayfasından bizlere rahatlıkla ulaşabilir. Eğer dilerseniz, bizlere iletisim@borsablockchain.com mail adresinden de ulaşabilir, mesajınızı iletebilirsiniz.