Top Categories

Spotlight

today7 Ağustos 2020

Teknik Haber Takip

SegWit ve SegWit2x Nedir, Farkları Neler?

SegWit, kripto para dünyasında ortaya çıkan ve devamlılık kazanan güncelleme yapılarından birisidir. Segregated Witness, yani “ayrılmış tanık” olarak ifade edilen kavram, 2015 yılında geliştirilmiş olan bir protokol güncellemesidir. SegWit, blockchain ağlarının ilk günden bu yana en büyük sorunlardan birisi olarak görülen ölçeklenebilirliğe çözüm olarak ortaya atılmış, üzerinde çeşitli tartışmalar yapılmıştır.


HyperChain CEO’su Merkezi Olmayan Finansta Büyük Büyüme Potansiyeli Görüyor

Haberler Haber Takip today5 Temmuz 2020 6

Background
share close

HyperChain CEO’su Merkezi Olmayan Finansta Büyük Büyüme Potansiyeli Görüyor

Varlık yönetimi genel müdürü HyperChain Capital, merkezi olmayan finansın (DeFi) büyük bir büyüme potansiyeline sahip olduğuna inanıyor. Buna göre, HyperChain genel müdürü Stelian Balta giderek daha fazla blockchain tabanlı finansal hizmetlere ve ilgili kripto projelerine yatırım yapmak istiyor.

“Bence merkezi olmayan finans büyük bir büyüme potansiyeline sahip. Bunun bir örneği, şu anda 1 milyar dolardan fazla işlem hacmine ve 300 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip. Hala güçlü bir şekilde hafife aldığım DeFi endüstrisinin önde gelen projelerinden biri olan Kyber Network. Ek olarak, blockchain oyunları için en iyi platformların, Wax.io gibi EOSIO’dan ilham alan teknolojilere dayanan platformlar olduğuna inanıyoruz. Wax, kısa bir süre önce, MLB, Star Wars, WWE ve Garbage Pail Kids için kartlar ve ürünler üreten, Amerika Birleşik Devletleri’nin en iyi bilinen ticaret kartı üreticisi Topps ile ortaklık kurdu. Merkezi olmayan finansal hizmetler ve blockchain oyununa, yatırımlarımızdan görebileceğinize çok ikna olduk ve bu şekilde tutacağız. ”

HyperChain CEO

Ayrıca Balta, bitcoin’in yatırımcı portföylerinde enflasyona karşı korunma olarak hareket edebileceğine, özellikle de birçok ulusal para biriminin negatif faiz oranlarıyla karşı karşıya olduğuna inanıyor. Kripto pazarlarının geleceğini özellikle merkezi olmayan finans konusunda uzun vadeli iyimser olarak görüyor. Buna göre, kripto pazarlarına yatırım yapmaya devam etmek ve gelişmelerine katkıda bulunmak istiyor.

Singapur merkezli HyperChain Capital, blockchain projelerine yatırım konusunda uzmanlaşmıştır. Buna göre, Fantom’a zaten 2 milyon dolar yatırım yaptı ve kripto para birimi Tezos’un en büyük sahiplerinden biri. Veri koruma ve anonimlik için tasarlanan blockchain projesi Incognito da dahil olmak üzere DeFi ağı Kyber’de birkaç yeni proje faaliyete geçti.

Sitede ve yazılarda mevcut olan bilgiler yatırım tavsiyesi olarak sunulmamıştır. Kullanıcı kendi araştırmasını ve analizini yapmalıdır.

Yazar: Haber Takip

Etiketler: .

Puan:

Önceki Yazı

Yorumlar (0)

Bir Yorum Bırakın

Email Adresiniz Paylaşımda Gözükmeyecektir. İşaretli Alanların Doldurulması Zorunludur.Site Kullanımı Hakkında

Uyarı!

Sitemizde yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildir ve okurlarımızın yatırım ve hareketlerinin sonuçlarından Borsa Blockchain sorumlu değildir.


Blockchain ve Kripto Para Dünyasına Adım Atın

Hakkımızda

Borsa Blockchain 2019 yılından bu yana okuyucularına Blockchain ve Kripto Para Dünyasında gerçekleşen gelişmeleri hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmayı amaçlamaktadır. Sitemizde yer alan Haber, Analiz ve Teknik yazıları ile kendinizi geliştirebilir ve gündemden haberdar olarak Blockchain dünyasında ilerleyebilirsiniz.


Bize Ulaşın

İletişim

Biz ulaşmak isteyen okurlarımız yukarıda bulunan İletişim sayfasından bizlere rahatlıkla ulaşabilir. Eğer dilerseniz, bizlere iletisim@borsablockchain.com mail adresinden de ulaşabilir, mesajınızı iletebilirsiniz.