Top Categories

Spotlight

today7 Ağustos 2020

Teknik Haber Takip

SegWit ve SegWit2x Nedir, Farkları Neler?

SegWit, kripto para dünyasında ortaya çıkan ve devamlılık kazanan güncelleme yapılarından birisidir. Segregated Witness, yani “ayrılmış tanık” olarak ifade edilen kavram, 2015 yılında geliştirilmiş olan bir protokol güncellemesidir. SegWit, blockchain ağlarının ilk günden bu yana en büyük sorunlardan birisi olarak görülen ölçeklenebilirliğe çözüm olarak ortaya atılmış, üzerinde çeşitli tartışmalar yapılmıştır.


Huobi, Chainlink Düğümü Çalıştıran İlk Kripto Para Borsası Oldu

Haberler Haber Takip today3 Temmuz 2020 6

Background
share close

Huobi, Chainlink Düğümü Çalıştıran İlk Kripto Para Borsası Oldu

Huobi, şimdi bir Chainlink düğümü çalıştıran ilk kripto para borsası olduğunu açıkladı. Ayrıca, değişim API’larını akıllı sözleşmeler için kullanılabilir hale getirdiklerini ve geliştiricilerin Huobi’den en iyi fiyat verilerini ve bilgilerini almasını sağladıklarını da bildirdiler. Yeni entegrasyon, son blog yazısında exchange tarafından bilgilendirildi.

Huobi ve Chainlink Çözümlerini Entegre Ediyor

Chainlink, Huobi gibi güvenilir bir üçüncü taraftan daha fazla bilgi almak için kripto para piyasasında genişlemeye devam ediyor. Huobi Cüzdan ile yeni entegrasyon, Chainlink’in şu anda çalışmakta olduğu merkezi olmayan oracles ağına büyük bilgi sağlayacak. BTC / ETH, BTC / USDT, ETH / USDT ve LINK / ETH entegrasyona dahil edilecek ilk ticaret çiftleri, Borsa da daha fazla ticaret çifti sunacaklarını bildirdi.

Huobi Chainlink Düğümü

Ayrıca Huobi, Chainlink düğümü çalıştıracak ilk kripto borsası olacak. Platformun bildirdiği gibi, Huobi Cüzdan PoS düğümleriyle çalışıyor ve kripto pazarının kripto para birimlerinde 10 milyon dolardan fazla para sağlamasına izin veriyor. ATOM, Ontoloji ve ayrıca LOOM gibi diğer birçok kripto projesiyle zaten çalışıyorlardı. Chainlink, şu anda akıllı sözleşmelere doğru bir şekilde yürütülmeleri için net bilgi sağlayan merkezi olmayan bir oracles ağıdır. Yorumda, Chainlink, Ethereum Merkezi Olmayan Finans (DeFi) ekosisteminde en çok kullanılan oracle ağı oldu

Bu yeni entegrasyon ile Chainlink, Huobi tarafından sağlanan bilgileri, piyasadaki en büyük kripto para borsalarından birinin fiyatlarına benzersiz erişim elde etmek için çok sayıda Defi projesine yardımcı olmak için kullanacak. Ayrıca, Huobi’nin piyasaya daha fazla bütünlük getirecek olan kendi verilerini de imzalayacağını belirtmek gerekir. Mevcut entegrasyonlar ve uygulamalar ile ilgili olarak, Huobi Cüzdan CEO’su Will Huang şunları söyledi;

“Chainlink kullanıcılarının Huobi Global değişim verilerine erişmesini sağlamanın yanı sıra kendi Chainlink Düğümümüzü çalıştırarak bu yükselen eğilime katılımımızı hızlandırmaktan büyük heyecan duyuyoruz.”

Ayrıca Chainlink’in kurucu ortağı Sergey Nazarov, Huobi’nin değişim verilerini DeFi pazarına sunmaktan büyük heyecan duyduklarını belirtti. Şu anda, LINK 1,69 milyar dolarlık bir değerle piyasadaki 13. en büyük dijital para birimidir.

Sitede ve yazılarda mevcut olan bilgiler yatırım tavsiyesi olarak sunulmamıştır. Kullanıcı kendi araştırmasını ve analizini yapmalıdır.

Yazar: Haber Takip

Etiketler: .

Puan:

Önceki Yazı

Yorumlar (0)

Bir Yorum Bırakın

Email Adresiniz Paylaşımda Gözükmeyecektir. İşaretli Alanların Doldurulması Zorunludur.Site Kullanımı Hakkında

Uyarı!

Sitemizde yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildir ve okurlarımızın yatırım ve hareketlerinin sonuçlarından Borsa Blockchain sorumlu değildir.


Blockchain ve Kripto Para Dünyasına Adım Atın

Hakkımızda

Borsa Blockchain 2019 yılından bu yana okuyucularına Blockchain ve Kripto Para Dünyasında gerçekleşen gelişmeleri hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmayı amaçlamaktadır. Sitemizde yer alan Haber, Analiz ve Teknik yazıları ile kendinizi geliştirebilir ve gündemden haberdar olarak Blockchain dünyasında ilerleyebilirsiniz.


Bize Ulaşın

İletişim

Biz ulaşmak isteyen okurlarımız yukarıda bulunan İletişim sayfasından bizlere rahatlıkla ulaşabilir. Eğer dilerseniz, bizlere iletisim@borsablockchain.com mail adresinden de ulaşabilir, mesajınızı iletebilirsiniz.