Top Categories

Spotlight

today6 Temmuz 2020

Haberler Haber Takip

Planlanan Dijital Yuan, Bitcoin İle Değil ABD Doları İle Rekabet Etmek İstiyor

Çin kripto para birimi dijital yuan, Bitcoin'e (BTC) değil ABD dolarına meydan okumaya çalışacak. Çin'de deneyimli bir yatırım bankacısı ve Pekin merkezli Sino Global Capital CEO'su Matthew Graham, yaklaşan dijital para birimi hakkında daha önce bilinenleri analiz etti. Çin hükümetinin yeni teknolojileri ABD dolarının hegemonyasını sarsmak için "güçlü bir fırsat" [...]


FC Barcelona’nın Yeni Kripto Para Birimi Etkileyici İşlem Hacmi Elde Etti

Haberler Haber Takip today26 Haziran 2020 3

Background
share close

FC Barcelona’nın Yeni Kripto Para Birimi Etkileyici İşlem Hacmi Elde Etti

Ticaretin ilk gününde, İspanyol futbol kulübü FC Barcelona’nın (BAR) resmi kripto para birimi, bu hafta gerçekleşen ilk token satışının neredeyse iki katı olan 1,3 milyon dolarlık bir işlem hacmi kaydetti.

FC Barcelona fan tokeni yaklaşık 2.5 milyon dolarlık işlem hacmi üretti ve bu da Chiliz ticaret platformundaki kripto para birimini BTC / USDT’nin arkasındaki en güçlü ikinci döviz çifti haline getirdi. Chiliz ticaret platformuna ait kripto para birimi CHZ ile para birimi çiftindeki Barcelona jetonu, son 24 saat içinde diğer tüm döviz çiftlerinden beş kat daha yüksek bir işlem hacmi elde etti. Lansmanından sonraki 24 saat içinde, kripto para birimi yaklaşık% 420 değer kazandı ve tekrar yarıya indirmeden önce 2,32 dolarlık tanıtım fiyatından 12,05 dolara yükseltti. son olarak 6.25 $ ‘a kadar uzlaşacak.

Barcelona Yeni Kripto Para Birimi

Barca Para Birimi Başarılı

Tanıtım jetonu satışının bir parçası olarak, Barca para birimi 22 Haziran’da iki saatten daha kısa bir sürede satıldı. Platform, 777.000 dolarlık pazarlığın sadece iki dakika içinde satıldığına dikkat çekiyor. Bu bağlamda, kripto para birimine olan talebin mevcut dolaşım hacmini beş katını aştığını da kaydetti. Token satışına katılan yatırımcılar 106 farklı ülkeden geldi.

Futbol kulübü taraftarları, belirli karar verme süreçlerine katılma hakkını elde etmek için kripto tokenlerini kullanabilirler. Ayrıca, oyuncularla toplantı veya VIP koltuklar gibi özel ödüller kazanmak için de kullanabilirler. Birincisi, yatırımcılar artık hangi fan sanat eserinin ekibin kabinine asılması gerektiğini oylayabilirler. Chiliz zaten birkaç futbol kulübü için kripto paralar başlattı.

Sitede ve yazılarda mevcut olan bilgiler yatırım tavsiyesi olarak sunulmamıştır. Kullanıcı kendi araştırmasını ve analizini yapmalıdır.

Yazar: Haber Takip

Etiketler: .

Puan:

Önceki Yazı

Yorumlar (0)

Bir Yorum Bırakın

Email Adresiniz Paylaşımda Gözükmeyecektir. İşaretli Alanların Doldurulması Zorunludur.Site Kullanımı Hakkında

Uyarı!

Sitemizde yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildir ve okurlarımızın yatırım ve hareketlerinin sonuçlarından Borsa Blockchain sorumlu değildir.


Blockchain ve Kripto Para Dünyasına Adım Atın

Hakkımızda

Borsa Blockchain 2019 yılından bu yana okuyucularına Blockchain ve Kripto Para Dünyasında gerçekleşen gelişmeleri hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmayı amaçlamaktadır. Sitemizde yer alan Haber, Analiz ve Teknik yazıları ile kendinizi geliştirebilir ve gündemden haberdar olarak Blockchain dünyasında ilerleyebilirsiniz.


Bize Ulaşın

İletişim

Biz ulaşmak isteyen okurlarımız yukarıda bulunan İletişim sayfasından bizlere rahatlıkla ulaşabilir. Eğer dilerseniz, bizlere iletisim@borsablockchain.com mail adresinden de ulaşabilir, mesajınızı iletebilirsiniz.