Top Categories

Spotlight

today6 Temmuz 2020

Haberler Haber Takip

Planlanan Dijital Yuan, Bitcoin İle Değil ABD Doları İle Rekabet Etmek İstiyor

Çin kripto para birimi dijital yuan, Bitcoin'e (BTC) değil ABD dolarına meydan okumaya çalışacak. Çin'de deneyimli bir yatırım bankacısı ve Pekin merkezli Sino Global Capital CEO'su Matthew Graham, yaklaşan dijital para birimi hakkında daha önce bilinenleri analiz etti. Çin hükümetinin yeni teknolojileri ABD dolarının hegemonyasını sarsmak için "güçlü bir fırsat" [...]


Ethereum’da % 45 Civarında Bir Düşüş Yaşandı

Haberler Haber Takip today20 Mayıs 2020 3

Background
share close

Ethereum’da % 45 Civarında Bir Düşüş Yaşandı

Son zamanlarda Ethereum fiyatları bir şekilde tutarsız bir şekilde gelişti. Kripto para birimi son birkaç haftada büyük ölçüde Bitcoin’den daha düşük performans gösterdi. Ancak son günlerde BTC’ye karşı biraz zemin kazandı. Kripto para birimi şimdi 200 $ ‘ın altında olduğu için yan ticaret gibi görünüyor.

Şimdi ETH, kripto para biriminin, özellikle son aylarda oluşturduğu düşük yükseklikler serisi nedeniyle, önemli bir düşüş hareketi yaşayabileceği önümüzdeki günlerde ve haftalarda bir konumda olabilir. Bir analist, bu zayıflığın % 40’lık bir düşüşe yol açabileceğini ve bu da varlığın 116 $ ‘ın altına düşmesine neden olabileceğini belirtiyor.

Analistler Düşüş Beklerken Ethereum Zayıflık Belirtileri Gösteriyor

Yazma sırasında, Ethereum 213 $ karşılığında işlem görüyor. Bu, kripto para biriminin reddedilmesinden sonra dün 216 $ olarak belirlenen 210 $ seviyesindeki günlük düşüklerden hafif bir artışa işaret ediyor. 210 $, geçtiğimiz gün birkaç kez destek seviyesi olarak belirlendi, ancak alışveriş yapanlar hala 216 $ ‘ın üstesinden gelmek için mücadele ediyorlar.

Ethereum Düşüş

2020’de 290 dolarlık zirveden düştüğü için Ethereum’un daha düşük seviyelere ulaştığına dikkat etmek önemlidir. Bu, bazı analistlerin önümüzdeki günlerde ve haftalarda ETH’de daha fazla kayıp beklemelerine neden olan ayı dostu bir trend.

Popüler bir tüccar son zamanlarda Ethereum hakkındaki düşüncelerini bir blog yayınında paylaştı ve şunları söyledi. Kripto para biriminin önümüzdeki günlerde ve haftalarda % 40’ın üzerinde bir düşüş görecek şekilde konumlandırılabileceğine inanıyor. Tüccar;

“Burada hızlı bir kurulum için 200DMA’nın altında bir reddedilmeyi ve bozulmayı bekleyecek, 176 dolarlık bir test daha satacak ve 116 dolarlık desteği tekrar test etme hareketinin özünü arayacağım.”

Bu Zayıflığı Ne Azaltabilir?

Ethereum’un mevcut zayıflığını neyin ortadan kaldırabileceğine ilişkin olarak, tüccar ayrıca 228 doların üzerindeki bir molada büyük bir ivme yaratabileceğini açıklıyor;

“ETH / USD, burada 228 doların üzerinde daha yüksek bir form olmasını diliyorum, çünkü bu piyasa yapısını yükseliş eğilimine çevirecek ve benim için 200 günlük hareketli ortalamadaki 176 $ ‘lık çöküşün bir ayı tuzağı olduğunu doğrulayacaktır.”

Sitede ve yazılarda mevcut olan bilgiler yatırım tavsiyesi olarak sunulmamıştır. Kullanıcı kendi araştırmasını ve analizini yapmalıdır.

Yazar: Haber Takip

Etiketler: .

Puan:

Önceki Yazı

today20 Mayıs 2020

  • 4
close

Haberler Haber Takip

Yeni Bir Boğa Koşusu Geliyor Mu?

Teknik gösterge, bir varlığın 50 günlük hareketli ortalaması 200 günlük hareketli ortalamasını geçtiğinde ortaya çıkar. Bitcoin fiyat grafiğindeki görünümü, şu ana kadar büyük boğa hareketlerine yol açtı. Kripto para birimi ...

Yorumlar (0)

Bir Yorum Bırakın

Email Adresiniz Paylaşımda Gözükmeyecektir. İşaretli Alanların Doldurulması Zorunludur.Site Kullanımı Hakkında

Uyarı!

Sitemizde yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildir ve okurlarımızın yatırım ve hareketlerinin sonuçlarından Borsa Blockchain sorumlu değildir.


Blockchain ve Kripto Para Dünyasına Adım Atın

Hakkımızda

Borsa Blockchain 2019 yılından bu yana okuyucularına Blockchain ve Kripto Para Dünyasında gerçekleşen gelişmeleri hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmayı amaçlamaktadır. Sitemizde yer alan Haber, Analiz ve Teknik yazıları ile kendinizi geliştirebilir ve gündemden haberdar olarak Blockchain dünyasında ilerleyebilirsiniz.


Bize Ulaşın

İletişim

Biz ulaşmak isteyen okurlarımız yukarıda bulunan İletişim sayfasından bizlere rahatlıkla ulaşabilir. Eğer dilerseniz, bizlere iletisim@borsablockchain.com mail adresinden de ulaşabilir, mesajınızı iletebilirsiniz.