Top Categories

Spotlight

today26 Ekim 2020

Haberler Haber Takip

Usta Analistten Önemli Yatırım Tavsiyesi: Bu 5 Altcoin Yakın Zamanda Yükselecek!

Kripto paralar konusunda uzman isimlerden biri olan Crypto Rand, altcoinler ile ilgili önemli tavsiyeler verdi. Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP)’ın da aralarında olduğu 5 altcoinle ilgili yükseliş tahminini söyledi. İşte Crypto Rand’ın tahminlerine göre patlama yaşanacak 5 altcoin… Kripto para piyasaları dünyanın her yerinden ilgiyle takip edilirken, birçok kişi de [...]


Ethereum Bitcoin’i Geçti

Haberler Haber Takip today8 Haziran 2020 2

Background
share close

Ethereum Bitcoin’i Geçti

Ethereum, art arda iki gün boyunca Bitcoin’den daha yüksek günlük toplam ağ ücretleri kaydetti. Olay iki farklı yönü işaret ediyor: birincisi, artan aktivite ve ikincisi ağın artan kabulü.

6 Haziran’da Ethereum’un toplam günlük ağ ücretleri Bitcoin’i aştı. Karşılaştırma yapmak gerekirse, 6 ve 7 Haziran’da Ethereum ağda ortalama günlük toplam işlem tutarı 502.000 dolar ve 546.000 dolar, Bitcoin’in ise 310.000 dolar ve 252.000 dolar ücretleri vardı. Kripto para birimi analiz şirketi Glassnode olayı tweetledi ve karşılaştırmaları içeren bir tablo sağladı. Ethereum ücretleri geçmişte nadiren Bitcoin ücretlerini aştı. Bu kez olanların bazıları tarafından ağın kabul ve etkinlik açısından büyüdüğünün bir işareti olarak görülüyor. Aslında, günlük işlem sayısı da artmıştır.

Ethereum Bitcoin

Fiyat analizi, bağlantının (USDT) son günlerde en aktif belirteçlerden biri olduğunu ve son 24 saat içinde 31 milyar dolar dolaşımda olduğunu gösteriyor. Son üç gün içinde 5 Haziran’dan 7 Haziran’a kadar Tether için toplam 502.377 tek seferlik işlem vardı. Bu da başka bir şeyden neredeyse on kat daha fazla. Eylül 2019’da Ethereum’un Bitcoin’den (BTC) daha yüksek günlük ağ ücretlerine sahip olduğu benzer bir model gözlemlendi. O sırada, Tether de artan sayıda işlem gördü ve Ethereum Zinciri (ETH) üzerindeki günlük 187.912 işlem kaydına ulaştı.

Sitede ve yazılarda mevcut olan bilgiler yatırım tavsiyesi olarak sunulmamıştır. Kullanıcı kendi araştırmasını ve analizini yapmalıdır.

Yazar: Haber Takip

Etiketler: .

Puan:

Önceki Yazı

today8 Haziran 2020

  • 2
close

Haberler Haber Takip

Bitcoin 10.000 Dolara Yaklaşıyor

Bitcoin (BTC), birkaç gün önce neredeyse 9,100 dolara düştükten sonra son birkaç saat içinde bir kez daha 10.000 dolara yaklaşıyor. Bitcoin yatırımcıları, kripto para biriminin geleceği ve enflasyona karşı nasıl ...

Yorumlar (0)

Bir Yorum Bırakın

Email Adresiniz Paylaşımda Gözükmeyecektir. İşaretli Alanların Doldurulması Zorunludur.Site Kullanımı Hakkında

Uyarı!

Sitemizde yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildir ve okurlarımızın yatırım ve hareketlerinin sonuçlarından Borsa Blockchain sorumlu değildir.


Blockchain ve Kripto Para Dünyasına Adım Atın

Hakkımızda

Borsa Blockchain 2019 yılından bu yana okuyucularına Blockchain ve Kripto Para Dünyasında gerçekleşen gelişmeleri hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmayı amaçlamaktadır. Sitemizde yer alan Haber, Analiz ve Teknik yazıları ile kendinizi geliştirebilir ve gündemden haberdar olarak Blockchain dünyasında ilerleyebilirsiniz.


Bize Ulaşın

İletişim

Biz ulaşmak isteyen okurlarımız yukarıda bulunan İletişim sayfasından bizlere rahatlıkla ulaşabilir. Eğer dilerseniz, bizlere iletisim@borsablockchain.com mail adresinden de ulaşabilir, mesajınızı iletebilirsiniz.