Top Categories

Spotlight

today26 Ekim 2020

Haberler Haber Takip

Usta Analistten Önemli Yatırım Tavsiyesi: Bu 5 Altcoin Yakın Zamanda Yükselecek!

Kripto paralar konusunda uzman isimlerden biri olan Crypto Rand, altcoinler ile ilgili önemli tavsiyeler verdi. Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP)’ın da aralarında olduğu 5 altcoinle ilgili yükseliş tahminini söyledi. İşte Crypto Rand’ın tahminlerine göre patlama yaşanacak 5 altcoin… Kripto para piyasaları dünyanın her yerinden ilgiyle takip edilirken, birçok kişi de [...]


Casa, Bitcoin Explorer İçin Test Sonuçlarını Yayınladı

Haberler Haber Takip today5 Temmuz 2020 12

Background
share close

Casa, Bitcoin Explorer İçin Test Sonuçlarını Yayınladı

Crypto bakıcısı Casa, en son test sonuçlarını çeşitli Bitcoin kaşiflerinden yayınladı ve ElectrumX’in en iyi seçim olduğu sonucuna vardı.

Casa’nın kurucusu James Lopp, kripto para koruyucusunun gelecekte Electrum’u destekleyebilmek için arka ucunu buna göre ayarladığını belirtti. Testin bir parçası olarak şirket, hangisinin kendi sisteminize entegrasyon için en uygun olduğunu bulmak için Bitcoin kaşif ElectrumX, Electra ve Esplora Electrs’yi inceledi. Explorer Electrum Server, Electrum Personal Server ve Bitcoin Cüzdan Tracker, yüksek performans için tasarlanmadığı için tekrar dikkate alınmadı.

Lopp’ın belirttiği gibi, Casa her Bitcoin kaşifinin arkasındaki performans değerlerini araştırmak istedi. Bu amaçla, 100’den fazla işlem içeren 103.000 cüzdan adresinin bir listesi veri kaydı olarak kullanılmıştır. Zaten ilk test çalışmasında, kripto-saklama görevlisi Explorer’dan birinin devam edemediğini fark etti.

“Electrs yapılan ilk test çalışmaları yarıya indiğinde, 103.000 adresli 10 deneyin electrs tamamlanmasının birkaç hafta alacağını fark ettik. Buna göre, 10-100 adet işlem gerçekleştiren ve onlarla birkaç işlem yapan 57.000 adresi filtreledik. Test sonuçlarımızın Electrs hakkında önemli ölçüde daha az veri göstermesinin nedeni de budur. Bununla birlikte, performans hakkında sağlam sonuçlar çıkarmak için hala yeterli olduğunu düşünüyoruz. ”

Test alanı iki kaşife indirildikten sonra Lopp ve ekibi arama sorgularının performansına baktı. ElectrumX’in basit bir talep için işlem geçmişini göstermek için Esplora’dan sadece 20 milisaniye daha uzun sürdüğünü buldular. Esplora, daha büyük Bitcoin işlemleri arayan daha karmaşık sorgular söz konusu olduğunda yine bir avantaj oldu. Kripto-saklama görevlisi bundan şu sonucu çıkarır;

“Genel olarak ElectrumX, donanım gereksinimlerine kıyasla performans açısından paranın en iyi değerini sunuyor gibi görünüyor. Ancak, maksimum performans için 10 kat daha fazla depolama alanı sağlamaya hazırsanız, Esplora önerilir. ”

Sitede ve yazılarda mevcut olan bilgiler yatırım tavsiyesi olarak sunulmamıştır. Kullanıcı kendi araştırmasını ve analizini yapmalıdır.

Yazar: Haber Takip

Etiketler: .

Puan:

Önceki Yazı

Yorumlar (0)

Bir Yorum Bırakın

Email Adresiniz Paylaşımda Gözükmeyecektir. İşaretli Alanların Doldurulması Zorunludur.Site Kullanımı Hakkında

Uyarı!

Sitemizde yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildir ve okurlarımızın yatırım ve hareketlerinin sonuçlarından Borsa Blockchain sorumlu değildir.


Blockchain ve Kripto Para Dünyasına Adım Atın

Hakkımızda

Borsa Blockchain 2019 yılından bu yana okuyucularına Blockchain ve Kripto Para Dünyasında gerçekleşen gelişmeleri hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmayı amaçlamaktadır. Sitemizde yer alan Haber, Analiz ve Teknik yazıları ile kendinizi geliştirebilir ve gündemden haberdar olarak Blockchain dünyasında ilerleyebilirsiniz.


Bize Ulaşın

İletişim

Biz ulaşmak isteyen okurlarımız yukarıda bulunan İletişim sayfasından bizlere rahatlıkla ulaşabilir. Eğer dilerseniz, bizlere iletisim@borsablockchain.com mail adresinden de ulaşabilir, mesajınızı iletebilirsiniz.