Top Categories

Spotlight

today6 Temmuz 2020

Haberler Haber Takip

Planlanan Dijital Yuan, Bitcoin İle Değil ABD Doları İle Rekabet Etmek İstiyor

Çin kripto para birimi dijital yuan, Bitcoin'e (BTC) değil ABD dolarına meydan okumaya çalışacak. Çin'de deneyimli bir yatırım bankacısı ve Pekin merkezli Sino Global Capital CEO'su Matthew Graham, yaklaşan dijital para birimi hakkında daha önce bilinenleri analiz etti. Çin hükümetinin yeni teknolojileri ABD dolarının hegemonyasını sarsmak için "güçlü bir fırsat" [...]


Bitcoin’de Yükseliş Devam Ediyor

Haberler Haber Takip today30 Haziran 2020 2

Background
share close

Bitcoin’de Yükseliş Devam Ediyor

Hafta sonu boyunca, Bitcoin (BTC) döviz kuru 7 gün içinde ikinci kez 9.000 doların altına düştü. Ancak, hafta sonu nispeten sessizdi. Alıcılar hızlı bir şekilde devreye girdi ve 27 Haziran’da 8,800 doları desteklemek için düşüşü satın aldı. Yazım zamanında, fiyat 9,100 dolardı.

Bitcoin 9.200 dolara tırmanabilir. Ancak, CoinMarketCap’in en iyi dijital varlığı 20-MA olan 9,385 doların altında. VPVR’deki yüksek hacimli bir kavşak, bu alanın kısa vadede bir meydan okuma haline geleceğini göstermektedir. Geçen hafta, Bitcoin’in momentumu ticaret hacmindeki düşüş nedeniyle zayıfladı. Durgun fiyata rağmen, trader’lar son zamanlarda art arda 9.000 doların altına düştü. Bu nedenle, fiyat 8.600 $ ‘ın üzerinde kaldığı sürece yükseliş eğilimi bozulmadan kalacaktır.

bitcoin yükselişte mi

100-MA’nın hafta sonu 200-MA’nın üzerine çıkması olumlu bir şey. Ancak nihayetinde, riskten kaçan yatırımcılar, 20-MA’nın üstünde günlük kapanışı 9.400 $ ile 9.500 $ arasında beklemelidir. Bitcoin fiyatı daralan bir aralıkta konsolide oluyor. Bazı altcoinler bu durgunluktan fayda sağladı ve ılımlı kazançlar kaydetti. Chainlink (LINK) yüzde 3.58, Bileşik (COMP) yüzde 4.36 ve DigiByte (DGB) yüzde 10.63 arttı. CoinMarketCap’e göre tüm kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri şu anda 258,9 milyar dolar ve Bitcoin’in pazar payı yüzde 64,9.

Sitede ve yazılarda mevcut olan bilgiler yatırım tavsiyesi olarak sunulmamıştır. Kullanıcı kendi araştırmasını ve analizini yapmalıdır.

Yazar: Haber Takip

Etiketler: .

Puan:

Önceki Yazı

Yorumlar (0)

Bir Yorum Bırakın

Email Adresiniz Paylaşımda Gözükmeyecektir. İşaretli Alanların Doldurulması Zorunludur.Site Kullanımı Hakkında

Uyarı!

Sitemizde yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildir ve okurlarımızın yatırım ve hareketlerinin sonuçlarından Borsa Blockchain sorumlu değildir.


Blockchain ve Kripto Para Dünyasına Adım Atın

Hakkımızda

Borsa Blockchain 2019 yılından bu yana okuyucularına Blockchain ve Kripto Para Dünyasında gerçekleşen gelişmeleri hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmayı amaçlamaktadır. Sitemizde yer alan Haber, Analiz ve Teknik yazıları ile kendinizi geliştirebilir ve gündemden haberdar olarak Blockchain dünyasında ilerleyebilirsiniz.


Bize Ulaşın

İletişim

Biz ulaşmak isteyen okurlarımız yukarıda bulunan İletişim sayfasından bizlere rahatlıkla ulaşabilir. Eğer dilerseniz, bizlere iletisim@borsablockchain.com mail adresinden de ulaşabilir, mesajınızı iletebilirsiniz.