Top Categories

Spotlight

today2 Nisan 2020

Haberler Haber Takip

Bitcoin Fiyatı 7.000 Doların Üzerine Çıktı

Son zamanlarda Bitcoin'in satılması ile kripto para birimi şimdi 7.000 dolarlık puanı geçtiği için son derece kısa ömürlü olduğu kanıtlandı. Analistlerin boğaların şu anda ayılar karşısında bir avantajı olduğuna inanmaları önemlidir, çünkü son fiyat hareketi yükselişli bir teknik oluşum yaratmıştır. Bir analiste göre, bu oluşum BTC'nin “tam boğa moduna” girmesine [...]


Bitcoin Fiyatı Kademeli Olarak 6.700 $ ‘A Yükseliyor

Haberler Haber Takip today25 Mart 2020 2

Background
share close

Bitcoin Fiyatı Kademeli Olarak 6.700 $ ‘A Yükseliyor

Bitcoin (BTC) oranı 25 Mart’ta tırmanmaya devam ediyor. Dün yüzde 11’den fazla tarihi kazanım gören ABD hisse senedi piyasaları da yavaş yavaş toparlanıyor. Yükseliş, birkaç trilyon ABD doları değerinde potansiyel bir teşvik paketinin raporlarından kaynaklanıyor. 1933’ten bu yana bir gün içindeki en büyük yükseliş.

Dow Vadeli İşlemleri 114 Puanın Üzerine Çıktı

Basın zamanında, BTC oranı 6.700 $ ‘dan dengelenmeye çalışıyor. Bloomberg Markets’in bildirdiğine göre Dow vadeli işlemleri 114 puanın üzerine çıktı. 24 Mart’taki güçlü toparlanma mitingi, yatırımcıların teşvik paketinin sorunlu piyasaları desteklemesini ve yatırımcı güvenini yeniden kazanmasını beklediğini gösterdi. Fiyat daha önce 6.832 $ ‘a yükseldi ve neredeyse önceki günlük en yüksek 6.905 $’ a ulaştı. Günün geri kalanı 6.500 dolar ile 6.750 dolar arasındaydı.

Bitcoin Fiyatı

Şu anda 6.500 dolar destek var. Bu aynı zamanda yükselen trend çizgisinden kaynaklanıyor, ancak fiyat trend çizgisinin altına düşerse, yüzde 50 seviyesinin olduğu 6.451 $ ‘da destek var. Şu anda, 4 saatlik grafik RSI’nın 61’de yükseliş alanında kaldığını gösteriyor. Gün boyunca, MACD histogramında artan momentum görülür ve Chaikin Para Akışı Osilatörü de 0’ın üzerindedir ve fiyatla birlikte artar. Bitcoin fiyatı 6,905 $ ‘ın üzerine çıktığında, 7,088 $’ da yüzde 61,8 Fibonacci düzelme seviyesi aşmaya karşı bir direnç olarak hareket etmelidir.

Altcoin, bitcoin fiyatı 7.000 dolara yükseldiğinden ılımlı kazançlar da elde etti. Litecoin (LTC) yüzde 3.73, eter (ETH) yüzde 3.16 ve Monero (XMR) yüzde 7.72 artışla 47.02 $ ‘a yükseldi. Tüm kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri 185,9 milyar dolar ve Bitcoin’in pazar payı yüzde 65,6.

Sitede ve yazılarda mevcut olan bilgiler yatırım tavsiyesi olarak sunulmamıştır. Kullanıcı kendi araştırmasını ve analizini yapmalıdır.

Yazar: Haber Takip

Etiketler: .

Puan:

Önceki Yazı

Yorumlar (0)

Bir Yorum Bırakın

Email Adresiniz Paylaşımda Gözükmeyecektir. İşaretli Alanların Doldurulması Zorunludur.Site Kullanımı Hakkında

Uyarı!

Sitemizde yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildir ve okurlarımızın yatırım ve hareketlerinin sonuçlarından Borsa Blockchain sorumlu değildir.


Blockchain ve Kripto Para Dünyasına Adım Atın

Hakkımızda

Borsa Blockchain 2019 yılından bu yana okuyucularına Blockchain ve Kripto Para Dünyasında gerçekleşen gelişmeleri hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmayı amaçlamaktadır. Sitemizde yer alan Haber, Analiz ve Teknik yazıları ile kendinizi geliştirebilir ve gündemden haberdar olarak Blockchain dünyasında ilerleyebilirsiniz.


Bize Ulaşın

İletişim

Biz ulaşmak isteyen okurlarımız yukarıda bulunan İletişim sayfasından bizlere rahatlıkla ulaşabilir. Eğer dilerseniz, bizlere iletisim@borsablockchain.com mail adresinden de ulaşabilir, mesajınızı iletebilirsiniz.