Top Categories

Spotlight

today6 Temmuz 2020

Haberler Haber Takip

Planlanan Dijital Yuan, Bitcoin İle Değil ABD Doları İle Rekabet Etmek İstiyor

Çin kripto para birimi dijital yuan, Bitcoin'e (BTC) değil ABD dolarına meydan okumaya çalışacak. Çin'de deneyimli bir yatırım bankacısı ve Pekin merkezli Sino Global Capital CEO'su Matthew Graham, yaklaşan dijital para birimi hakkında daha önce bilinenleri analiz etti. Çin hükümetinin yeni teknolojileri ABD dolarının hegemonyasını sarsmak için "güçlü bir fırsat" [...]


Bitcoin Bir Sonraki Büyük Boğa Pazarından Sadece Bir Ay Uzakta

Haberler Haber Takip today28 Haziran 2020 3

Background
share close

Bitcoin Bir Sonraki Büyük Boğa Pazarından Sadece Bir Ay Uzakta

Bitcoin ve toplam kripto para piyasası yatay seyretmeye devam etti. BTC son zamanlarda bu işlem aralığının alt sınırında hareket ederken bazı zayıflık belirtileri gösterdi.

BTC’nin daha sonra nereye gideceği, büyük ölçüde ticaret aralığının hangi tarafının ihlal edildiğine bağlıdır. 10.000 dolarlık ardışık düşüşleri, bir dezavantajın yakında olduğunu göstermektedir. Bununla birlikte, yeni piyasaya sürülen bir fiyatlandırma modeline göre, dijital karşılaştırma varlığının makroekonomik olarak yükselişte olduğu görülmektedir.

Modeli tanıtan önde gelen zincirleme analist, gelecek ay BTC için son derece olumlu olabileceğine inanıyor. Ayrıca, BTC’nin mevcut fiyat etrafında ne kadar uzun süre konsolide olduğunu bir sonraki hamle o kadar büyük olduğunu not ediyor.

Bitcoin’in Konsolidasyon Aşaması Devam Ediyor

Yazma sırasında, Bitcoin 9,140 $ ‘dan işlem görüyor. Bu, kabaca son birkaç gün içinde işlem gördüğü fiyat seviyesine karşılık gelir. Satıcılar fiyatı 9.000 $ ‘ın altına çıkaramazken, Bitcoin için orta vadeli görünüm nispeten güçlü kalıyor gibi görünüyor.

bitcoin boğa pazarı

Her ne kadar bariz zayıflık belirtileri gösterse de, analist Willy Woo tarafından yeni piyasaya sürülen bir fiyatlandırma modeli, fiyatı bir sonraki yükseliş döngüsüne girmeden önce sadece bir ay boyunca bir işlem aralığında kaldığını gösteriyor. Woo bu konuda bir tweet yazıyor;

“Bu üzerinde çalıştığım yeni bir model, üstel boğa koşusunun başlangıcı.”

BTC Devasa Bir Harekete Hazırlanabilir

Woo ayrıca, daha uzun bitcoinlerin yan yana satıldığını ve ne kadar çok yatırımcının biriktiğini, bir sonraki fiyat artışının o kadar yüksek olduğunu açıklıyor.

“Bu boğa piyasası başlayana kadar ne kadar uzun sürerse, en yüksek fiyat o kadar yüksek olur. Uzun bir yan birikim bandı nihayetinde iyi bir şey. ”

Bu, geçtiğimiz ay görülen acımasız yanal hareketin sonunda Bitcoin’in gelecekteki fiyat performansına faydalı olabileceği anlamına geliyor.

Sitede ve yazılarda mevcut olan bilgiler yatırım tavsiyesi olarak sunulmamıştır. Kullanıcı kendi araştırmasını ve analizini yapmalıdır.

Yazar: Haber Takip

Etiketler: .

Puan:

Önceki Yazı

Yorumlar (0)

Bir Yorum Bırakın

Email Adresiniz Paylaşımda Gözükmeyecektir. İşaretli Alanların Doldurulması Zorunludur.Site Kullanımı Hakkında

Uyarı!

Sitemizde yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildir ve okurlarımızın yatırım ve hareketlerinin sonuçlarından Borsa Blockchain sorumlu değildir.


Blockchain ve Kripto Para Dünyasına Adım Atın

Hakkımızda

Borsa Blockchain 2019 yılından bu yana okuyucularına Blockchain ve Kripto Para Dünyasında gerçekleşen gelişmeleri hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmayı amaçlamaktadır. Sitemizde yer alan Haber, Analiz ve Teknik yazıları ile kendinizi geliştirebilir ve gündemden haberdar olarak Blockchain dünyasında ilerleyebilirsiniz.


Bize Ulaşın

İletişim

Biz ulaşmak isteyen okurlarımız yukarıda bulunan İletişim sayfasından bizlere rahatlıkla ulaşabilir. Eğer dilerseniz, bizlere iletisim@borsablockchain.com mail adresinden de ulaşabilir, mesajınızı iletebilirsiniz.