Top Categories

Spotlight

today26 Ekim 2020

Haberler Haber Takip

Usta Analistten Önemli Yatırım Tavsiyesi: Bu 5 Altcoin Yakın Zamanda Yükselecek!

Kripto paralar konusunda uzman isimlerden biri olan Crypto Rand, altcoinler ile ilgili önemli tavsiyeler verdi. Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP)’ın da aralarında olduğu 5 altcoinle ilgili yükseliş tahminini söyledi. İşte Crypto Rand’ın tahminlerine göre patlama yaşanacak 5 altcoin… Kripto para piyasaları dünyanın her yerinden ilgiyle takip edilirken, birçok kişi de [...]


Bitcoin, 2018’in Sonlarında Olduğu Gibi Benzer Şekilde İlerliyor

Haberler Haber Takip today6 Temmuz 2020 14

Background
share close

Bitcoin, 2018’in Sonlarında Olduğu Gibi Benzer Şekilde İlerliyor

Bitcoin (BTC), 2018’in sonlarında olduğu gibi benzer şekilde ilerliyor. Verilere göre gerçekleşen oynaklık neredeyse üç yılın en yüksek seviyesine ulaştı. Analist Skew, 6 Temmuz’da yeni grafikler yükledi ve 2018’deki ayı pazarında Bitcoin ile karşılaştırdı.

Bitcoin 10 Günlük Oynaklığı Yüzde 20’ye Düştü

Gerçekleşen oynaklığı analiz ederken Skew, bu değerin son yüzde 20’sini BTC / USD paritesinin 3.100 $ ‘a düştüğü bir toplu teslim olduğunu buldu. Analist, “Bu seviyeye en son ulaştığımızda, kısa bir süre sonra Kasım 2018’de büyük satış yaptık.” dedi. Gerçekleştirilen volatilite, tarihsel volatilite ölçümlerini ifade eder. 10 günlük okumanın yüzde 20’si 33 ayın en düşük seviyesini temsil ediyor.

bitcoin durumu

Oynaklık eksikliğine Bitcoin’deki azalan hacim eşlik etti. Analistler daha sonra yakında büyük bir hamle yukarı veya aşağı tetikleyeceklerini tahmin ettiler. BTC / USD çifti desteği sürekli olarak 9.000 $ ‘dan test ediyor.

Altın Yavaş Yavaş Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Tırmanıyor

Bitcoin titrek bir izlenim bırakıyor. Tersi altın durumudur. Yorumcular hevesle bir yükseliş patlaması bekliyor. Gelişen stoklar göz önüne alındığında, uzun vadeli sürdürülebilirlik konusunda süregelen belirsizlik nedeniyle, altın yavaş yavaş 2011 yılının en yüksek seviyesine yükseliyor.

Sitede ve yazılarda mevcut olan bilgiler yatırım tavsiyesi olarak sunulmamıştır. Kullanıcı kendi araştırmasını ve analizini yapmalıdır.

Yazar: Haber Takip

Etiketler: .

Puan:

Önceki Yazı

Yorumlar (0)

Bir Yorum Bırakın

Email Adresiniz Paylaşımda Gözükmeyecektir. İşaretli Alanların Doldurulması Zorunludur.Site Kullanımı Hakkında

Uyarı!

Sitemizde yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildir ve okurlarımızın yatırım ve hareketlerinin sonuçlarından Borsa Blockchain sorumlu değildir.


Blockchain ve Kripto Para Dünyasına Adım Atın

Hakkımızda

Borsa Blockchain 2019 yılından bu yana okuyucularına Blockchain ve Kripto Para Dünyasında gerçekleşen gelişmeleri hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmayı amaçlamaktadır. Sitemizde yer alan Haber, Analiz ve Teknik yazıları ile kendinizi geliştirebilir ve gündemden haberdar olarak Blockchain dünyasında ilerleyebilirsiniz.


Bize Ulaşın

İletişim

Biz ulaşmak isteyen okurlarımız yukarıda bulunan İletişim sayfasından bizlere rahatlıkla ulaşabilir. Eğer dilerseniz, bizlere iletisim@borsablockchain.com mail adresinden de ulaşabilir, mesajınızı iletebilirsiniz.