Top Categories

Spotlight

today2 Nisan 2020

Haberler Haber Takip

Bitcoin Fiyatı 7.000 Doların Üzerine Çıktı

Son zamanlarda Bitcoin'in satılması ile kripto para birimi şimdi 7.000 dolarlık puanı geçtiği için son derece kısa ömürlü olduğu kanıtlandı. Analistlerin boğaların şu anda ayılar karşısında bir avantajı olduğuna inanmaları önemlidir, çünkü son fiyat hareketi yükselişli bir teknik oluşum yaratmıştır. Bir analiste göre, bu oluşum BTC'nin “tam boğa moduna” girmesine [...]


Binance Widget Tarayıcıdan Kripto Para Birimi Ticareti Sağlar

Haberler Haber Takip today25 Mart 2020

Background
share close

Binance Widget Tarayıcıdan Kripto Para Birimi Ticareti Sağlar

Veri koruması için tasarlanan blockchain tabanlı tarayıcı, kullanıcıların doğrudan tarayıcı üzerinden kripto para satın almalarını ve satmalarını sağlamak için Binance ile birlikte çalıştı.

Widget’ı Doğrudan Kripto Para Birimi Ticareti Sağlar

Brave, Chromium Open Soruce web tarayıcısını temel alır. Gelişmiş veri koruma önlemleri, web sitesi izleyicilerini ve kötü amaçlı yazılımları engeller. Blockchain, kullanıcı etkinliğini anonim olarak izlemek için kullanılır. Platform, Temel Dikkat Simgesi (BAT) adı verilen kendi jetonunu sunuyor.

Binance Widget

Salı günü, kullanıcılara Binance ABD’ye doğrudan erişim sağlayan bir Binance widget’ının entegre edildiği açıklandı. Widget ile, tarayıcıdan ayrılmak zorunda kalmadan kripto para ticareti yapmak, hesap bakiyesini görüntülemek ve para yatırma adreslerini almak mümkündür. Bu işlevi istemiyorsanız, ayarlardan istediğiniz zaman devre dışı bırakın.

Widget’ın kendisi Binance API aracılığıyla erişir, ancak Binance sunucusundan hiçbir veri yüklenmez. Bu nokta vurgulanmıştır, çünkü kullanıcıların gizliliğinin hala korunduğunu açıkça belirtmeyi amaçlamaktadır. Widget’ın önceki bir sürümü bir Nightly masaüstü sürümünde zaten mevcut. Resmi sürümün Nisan ayında yapılması planlanıyor. Binance CEO’su Changpeng Zhao, bu entegrasyonun tüccarların kripto para birimlerini daha güvenli ve sorunsuz bir şekilde yönetmelerini sağlayacağına inanıyor.

Zhao, “Brave’nin gizlilik odaklı tarayıcısındaki Binance widget’ı, kripto satın almak ve satmak için daha güvenli bir yol sağlıyor ve Binance ekosistemiyle entegre olmak, ticaret yapmak ve etkileşimde bulunmak için kullanıcı sürtünmesini azaltır.” dedi.

“Kripto ile etkileşimi daha da kolaylaştırmak ve yakın gelecekte daha fazla fayda sağlamak için Brave ile uzun vadeli ortaklığımızı bekliyoruz.”

Sitede ve yazılarda mevcut olan bilgiler yatırım tavsiyesi olarak sunulmamıştır. Kullanıcı kendi araştırmasını ve analizini yapmalıdır.

Yazar: Haber Takip

Etiketler: .

Puan:

Önceki Yazı

Yorumlar (0)

Bir Yorum Bırakın

Email Adresiniz Paylaşımda Gözükmeyecektir. İşaretli Alanların Doldurulması Zorunludur.Site Kullanımı Hakkında

Uyarı!

Sitemizde yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildir ve okurlarımızın yatırım ve hareketlerinin sonuçlarından Borsa Blockchain sorumlu değildir.


Blockchain ve Kripto Para Dünyasına Adım Atın

Hakkımızda

Borsa Blockchain 2019 yılından bu yana okuyucularına Blockchain ve Kripto Para Dünyasında gerçekleşen gelişmeleri hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmayı amaçlamaktadır. Sitemizde yer alan Haber, Analiz ve Teknik yazıları ile kendinizi geliştirebilir ve gündemden haberdar olarak Blockchain dünyasında ilerleyebilirsiniz.


Bize Ulaşın

İletişim

Biz ulaşmak isteyen okurlarımız yukarıda bulunan İletişim sayfasından bizlere rahatlıkla ulaşabilir. Eğer dilerseniz, bizlere iletisim@borsablockchain.com mail adresinden de ulaşabilir, mesajınızı iletebilirsiniz.