Top Categories

Spotlight

today2 Nisan 2020

Haberler Haber Takip

Bitcoin Fiyatı 7.000 Doların Üzerine Çıktı

Son zamanlarda Bitcoin'in satılması ile kripto para birimi şimdi 7.000 dolarlık puanı geçtiği için son derece kısa ömürlü olduğu kanıtlandı. Analistlerin boğaların şu anda ayılar karşısında bir avantajı olduğuna inanmaları önemlidir, çünkü son fiyat hareketi yükselişli bir teknik oluşum yaratmıştır. Bir analiste göre, bu oluşum BTC'nin “tam boğa moduna” girmesine [...]


Binance Vadeli İşlemleri BitMEX’i Gölgede Bırakıyor

Haberler Haber Takip today24 Mart 2020 3

Background
share close

Binance Vadeli İşlemleri BitMEX’i Gölgede Bırakıyor

Binance, futures ürünü ile 1 yıldan daha az bir süredir piyasada ve borsa BitMEX’in 24 saatlik işlem hacmine yetişmeyi başardı.

Binance Vadeli İşlemleri Büyüyor

Birkaç gün önce, Binance Futures platformu Başkan Yardımcısı Aaron Gong, Binance’ın Bitcoin (BTC) sözleşmelerinde 24 saat işlem hacmine liderlik ettiğini açıkladı. Gong, kullanıcılara platform adına teşekkür etti, çünkü bunu mümkün kıldılar.

Binance Vadeli İşlemler

Borsa, platformun sürekli Bitcoin sözleşmesinin ortalama 24 saatlik ticaretinin 2.343 milyar dolar olduğunu ve BitMEX’i 24 saatlik ticarette 2.121 milyar dolara çıkardığını açıklayan bir rapor yayınladı. Binance, bir gün içinde 9 milyar dolarlık Bitcoin sözleşmelerini başarıyla yönetti.

Binance vadeli işlemler platformu Eylül 2019’da başlatıldı ve şu anda BTC, Ethereum, XRP, Litecoin, Dash, Link ve diğerleri gibi tüm önemli varlıkları kapsayan 24 USDT sözleşmesi var. Bu teklif, borsadaki en yüksek 10 altcoin sözleşmesinin yarısını sunmasını sağladı.

“Kripto piyasaları artan talep ve volatilite gördüğü için kuruluşumuzdan bu yana tüccarlar için heyecan verici bir zaman geçti. Bu nedenle, riskten korunma için güvenilir ve güvenilir bir değişim seçimi hiç olmadığı kadar kritik olmamıştır. Umarız Binance vadeli işlemleri, 2020 yılına kadar ekosistemimizi genişletmeye devam ederken tüccarlar için pazar standardı haline gelecek. ”

Binance ayrıca teklifi çok ilginç hale getiriyor çünkü borsa bu alandaki en düşük ticaret ücreti yapılarının yanı sıra oldukça istikrarlı ve hızlı bir eşleştirme motoru sunuyor. Buna ek olarak, Binance, kripto ayetinde mevcut olan en düşük ticaret ücreti yapılarından birinin yanı sıra oldukça istikrarlı ve hızlı eşleşen bir motora sahiptir.

Sitede ve yazılarda mevcut olan bilgiler yatırım tavsiyesi olarak sunulmamıştır. Kullanıcı kendi araştırmasını ve analizini yapmalıdır.

Yazar: Haber Takip

Etiketler: .

Puan:

Önceki Yazı

Yorumlar (0)

Bir Yorum Bırakın

Email Adresiniz Paylaşımda Gözükmeyecektir. İşaretli Alanların Doldurulması Zorunludur.Site Kullanımı Hakkında

Uyarı!

Sitemizde yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildir ve okurlarımızın yatırım ve hareketlerinin sonuçlarından Borsa Blockchain sorumlu değildir.


Blockchain ve Kripto Para Dünyasına Adım Atın

Hakkımızda

Borsa Blockchain 2019 yılından bu yana okuyucularına Blockchain ve Kripto Para Dünyasında gerçekleşen gelişmeleri hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmayı amaçlamaktadır. Sitemizde yer alan Haber, Analiz ve Teknik yazıları ile kendinizi geliştirebilir ve gündemden haberdar olarak Blockchain dünyasında ilerleyebilirsiniz.


Bize Ulaşın

İletişim

Biz ulaşmak isteyen okurlarımız yukarıda bulunan İletişim sayfasından bizlere rahatlıkla ulaşabilir. Eğer dilerseniz, bizlere iletisim@borsablockchain.com mail adresinden de ulaşabilir, mesajınızı iletebilirsiniz.