Top Categories

Spotlight

today13 Ağustos 2020

Teknik Haber Takip

UASF ve UAHF Nedir? Farkları Neler?

UASF ve UAHF kripto para borsalarıyla ilgilenenlerin en sık karşılaştıkları terimlerden ikisini oluşturuyor. Özellikle yaz aylarında yapılan açıklamayla bu terimler borsalarda daha çok öne çıktı. İlk olarak UASF ve UAHF ifadelerinin ne olduğundan bahsetmek gerekirse, UASF, kullanıcı aktivasyonu yumuşak soft fork demektir. Dolayısıyla tam haldeki düğümler tarafından belirlenmiş bir mekanizmadır [...]


Binance, Eşler Arası Platformda Rus Ruble Sunuyor

Haberler Haber Takip today13 Şubat 2020 19

Background
share close

Binance, Eşler Arası Platformda Rus Ruble Sunuyor

Binance, Rus ulusal para birimi için hizmetlerini daha da genişletti. Borsa şimdi 11 Şubat’taki bir duyuruda açıklandığı gibi eşler arası ticaret platformu için ek Rus rublesi çiftlere sunuyor. Platforma iOS ve Android için Binance mobil uygulaması üzerinden erişilebilir.

Kullanıcılar artık ruble için Tether (USDT), Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Binance Coin (BNB) satın alabilir ve satabilirler. Bu işlem ücreti olmayan bir eş ağ üzerinden yapılır.

Binance P2P, dünya çapında insanların kripto ticareti yapmalarını kolaylaştırmak için Ekim 2019’da kuruldu. Başlangıçta, platform sadece Çin yuanı olan Çinli kullanıcılara hizmetlerini sundu. Daha sonra Vietnamlı dong ve şimdi de Rus rublesi eklendi.

Binance Rus Rublesi

Eşler arası ticaret platformuyla Binance daha kullanıcı odaklı bir teklif oluşturmak istiyor. Ocak ayında borsa, daha fazla P2P yatırımcısı çekmek için bir program açıkladı. Bunlar daha sonra LocalBitcoins’e benzer değişim hizmetleri sunmalıdır.

Daha Fazla Fiat Ağ Geçidi

Binance borsası saf kripto ticaret platformu ile bilinmesine rağmen, borsa son birkaç ay içinde fiat-kripto köprüleri kurdu. Rublesi, kripto alımları için daha önce kredi kartıyla teklif edilmişti. Türk lirası da Kasım ayından beri teklif ediliyor.

Binance, 2019 yılında Avrupa ve ABD’deki müşterilere hizmet sunmak için yerel şubeler açtı. British Channel Adaları’ndaki Binance Jersey, Euro ve İngiliz Sterlini ile ticaret yapmak isteyen müşterilere hizmet sunuyor. Binance.US, ABD pazarı için bir yan kuruluştur ve geleneksel olarak daha katı bir düzenleme ortamında tam olarak düzenlenmiş bir değişim sunar.

Sitede ve yazılarda mevcut olan bilgiler yatırım tavsiyesi olarak sunulmamıştır. Kullanıcı kendi araştırmasını ve analizini yapmalıdır.

Yazar: Haber Takip

Etiketler: .

Puan:

Önceki Yazı

today13 Şubat 2020

  • 9
close

Haberler Haber Takip

BitGo Avrupa’ya Taşınıyor

Dünyanın en büyük kripto-finansal hizmet sağlayıcılarından BitGo, Almanya ve İsviçre’ye genişliyor. Şirket, Avrupa pazarında artan gözetim çözümleri talebine yanıt veriyor. BitGo bir basın bülteninde iki yeni şube açıkladı. İsviçre iştiraki ...

Yorumlar (0)

Bir Yorum Bırakın

Email Adresiniz Paylaşımda Gözükmeyecektir. İşaretli Alanların Doldurulması Zorunludur.Site Kullanımı Hakkında

Uyarı!

Sitemizde yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildir ve okurlarımızın yatırım ve hareketlerinin sonuçlarından Borsa Blockchain sorumlu değildir.


Blockchain ve Kripto Para Dünyasına Adım Atın

Hakkımızda

Borsa Blockchain 2019 yılından bu yana okuyucularına Blockchain ve Kripto Para Dünyasında gerçekleşen gelişmeleri hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmayı amaçlamaktadır. Sitemizde yer alan Haber, Analiz ve Teknik yazıları ile kendinizi geliştirebilir ve gündemden haberdar olarak Blockchain dünyasında ilerleyebilirsiniz.


Bize Ulaşın

İletişim

Biz ulaşmak isteyen okurlarımız yukarıda bulunan İletişim sayfasından bizlere rahatlıkla ulaşabilir. Eğer dilerseniz, bizlere iletisim@borsablockchain.com mail adresinden de ulaşabilir, mesajınızı iletebilirsiniz.