Top Categories

Spotlight

today2 Nisan 2020

Haberler Haber Takip

Bitcoin Fiyatı 7.000 Doların Üzerine Çıktı

Son zamanlarda Bitcoin'in satılması ile kripto para birimi şimdi 7.000 dolarlık puanı geçtiği için son derece kısa ömürlü olduğu kanıtlandı. Analistlerin boğaların şu anda ayılar karşısında bir avantajı olduğuna inanmaları önemlidir, çünkü son fiyat hareketi yükselişli bir teknik oluşum yaratmıştır. Bir analiste göre, bu oluşum BTC'nin “tam boğa moduna” girmesine [...]


Binance CEO’su: Bitcoin Kolayca 100.000 Dolara Ulaşabilir

Haberler Haber Takip today25 Mart 2020 1

Background
share close

Binance CEO’su: Bitcoin Kolayca 100.000 Dolara Ulaşabilir

Binance’ın CEO’su Twitter’da, Bitcoin’in 100.000 dolara ulaşmasının kolay olduğunu yazdı.

Bitcoin Neden 100.000 Dolara Kolayca Ulaşabilir?

ABD şu anda 6 trilyon dolar pompalamayı düşünürken, Binance CEO’su Chanpeng Zhao, Bitcoin’in mütevazı bir 2 trilyon dolarlık piyasa sınırına ulaşabileceğine inanıyor. Onun varsayımı, dünya çapında giderek daha fazla paranın basıldığı gerçeğine dayanmaktadır. Böyle bir senaryoda, bir Bitcoin’in fiyatı yaklaşık 100.000 dolar olacaktır.

Zhao, BTC satmayan birçok Hodlers olduğu için, bu miktara ulaşmak için sadece az sayıda yeni alıcının eklenmesi gerektiğini belirtti.

Binance CEO Bitcoin

Korona virüs yardım paketi sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde 6 trilyon dolara ulaşacağından elbette gerçekçi değil. Jameson Lopp’a göre, yaklaşık 50 Bitcoin ağına değer olan tarihteki en büyük finansal enjeksiyon olurdu.

Paket, yakın zamanda repo faaliyetlerini Mart ayı sonuna kadar günde 1 milyar dolara genişleten Federal Rezerv’in kredi gücünü güçlendirmek için 4 trilyon dolar içeriyor. Zhao, genellikle tamamen yanlış fiyat tahminleri nedeniyle eleştirilir. Bitcoin’deki yüzde 50’lik düşüşten kısa bir süre önce bir tweet’te, fiyatın artık 10.000 doların altında kalmayacağını yazdı. Bununla birlikte, insanların bu konuda ne söylediğini umursamıyor, Binance’ın CEO’su bitcoin fiyatının yakın zamanda yükseleceğini tahmin ediyor.

Sitede ve yazılarda mevcut olan bilgiler yatırım tavsiyesi olarak sunulmamıştır. Kullanıcı kendi araştırmasını ve analizini yapmalıdır.

Yazar: Haber Takip

Etiketler: .

Puan:

Önceki Yazı

Yorumlar (0)

Bir Yorum Bırakın

Email Adresiniz Paylaşımda Gözükmeyecektir. İşaretli Alanların Doldurulması Zorunludur.Site Kullanımı Hakkında

Uyarı!

Sitemizde yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildir ve okurlarımızın yatırım ve hareketlerinin sonuçlarından Borsa Blockchain sorumlu değildir.


Blockchain ve Kripto Para Dünyasına Adım Atın

Hakkımızda

Borsa Blockchain 2019 yılından bu yana okuyucularına Blockchain ve Kripto Para Dünyasında gerçekleşen gelişmeleri hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmayı amaçlamaktadır. Sitemizde yer alan Haber, Analiz ve Teknik yazıları ile kendinizi geliştirebilir ve gündemden haberdar olarak Blockchain dünyasında ilerleyebilirsiniz.


Bize Ulaşın

İletişim

Biz ulaşmak isteyen okurlarımız yukarıda bulunan İletişim sayfasından bizlere rahatlıkla ulaşabilir. Eğer dilerseniz, bizlere iletisim@borsablockchain.com mail adresinden de ulaşabilir, mesajınızı iletebilirsiniz.