Top Categories

Spotlight

today6 Temmuz 2020

Haberler Haber Takip

Planlanan Dijital Yuan, Bitcoin İle Değil ABD Doları İle Rekabet Etmek İstiyor

Çin kripto para birimi dijital yuan, Bitcoin'e (BTC) değil ABD dolarına meydan okumaya çalışacak. Çin'de deneyimli bir yatırım bankacısı ve Pekin merkezli Sino Global Capital CEO'su Matthew Graham, yaklaşan dijital para birimi hakkında daha önce bilinenleri analiz etti. Çin hükümetinin yeni teknolojileri ABD dolarının hegemonyasını sarsmak için "güçlü bir fırsat" [...]


Binance Bir Sonraki Bitcoin Boğa Koşusuna Hazırlanıyor

Haberler Haber Takip today29 Haziran 2020 1

Background
share close

Binance Bir Sonraki Bitcoin Boğa Koşusuna Hazırlanıyor

Dünyanın lider ticaret platformlarından biri olan kripto borsası Binance, Genel Müdür Changpeng Zhao’nun onayladığı gibi bugün en büyük yükseltmelerinden birini gerçekleştirdi.

Optimal Koşullar

Bu amaçla Binance’ın temel programlama kodunu tamamen yeniden yazdığı ve hatta alım satım işlemleri için eşleşen motoru tamamen farklı bir programlama diliyle değiştirdiği söylenir.

Binance Bitcoin Boğa

Bu, platformun son iki yıldaki en büyük yükseltmesine karşılık geliyor ve bu da onu 10 kat daha hızlı hale getirmeli ve kripto pazarlarındaki bir sonraki yükseliş trendi için en uygun koşulları yaratmalı. Genel Müdür Zhao bu bağlamda şunları söylüyor;

“Teorik olarak artık işlem hacminin 100 katını işleyebiliriz. Pratikte, başlangıçta gerçek hacmi daha da küçük tutacak darboğazlar olacak, ancak bu engelleri kaldırmak için çalışacağız. ”

Kripto yatırımcıları hala Bitcoin’in son zamanlarda 9.000 $ seviyesinin altına düşmesine rağmen, her düşüşün hemen tekrar satın alınmasına rağmen emin.

Sitede ve yazılarda mevcut olan bilgiler yatırım tavsiyesi olarak sunulmamıştır. Kullanıcı kendi araştırmasını ve analizini yapmalıdır.

Yazar: Haber Takip

Etiketler: .

Puan:

Önceki Yazı

today29 Haziran 2020

  • 2
close

Haberler Haber Takip

Bitcoin 9.000 Doların Altına Düşüyor

Dün, Bitcoin (BTC) tekrar 9.000 $ ‘ın altına düşerek günlük en düşük 8.813 $’ a düştü. Pazar lideri kripto para birimi, 24 Haziran’dan bu yana, hareketli ortalamasının (20-MA) altında olduğu ...

Yorumlar (0)

Bir Yorum Bırakın

Email Adresiniz Paylaşımda Gözükmeyecektir. İşaretli Alanların Doldurulması Zorunludur.Site Kullanımı Hakkında

Uyarı!

Sitemizde yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildir ve okurlarımızın yatırım ve hareketlerinin sonuçlarından Borsa Blockchain sorumlu değildir.


Blockchain ve Kripto Para Dünyasına Adım Atın

Hakkımızda

Borsa Blockchain 2019 yılından bu yana okuyucularına Blockchain ve Kripto Para Dünyasında gerçekleşen gelişmeleri hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmayı amaçlamaktadır. Sitemizde yer alan Haber, Analiz ve Teknik yazıları ile kendinizi geliştirebilir ve gündemden haberdar olarak Blockchain dünyasında ilerleyebilirsiniz.


Bize Ulaşın

İletişim

Biz ulaşmak isteyen okurlarımız yukarıda bulunan İletişim sayfasından bizlere rahatlıkla ulaşabilir. Eğer dilerseniz, bizlere iletisim@borsablockchain.com mail adresinden de ulaşabilir, mesajınızı iletebilirsiniz.