Top Categories

Spotlight

today2 Nisan 2020

Haberler Haber Takip

Bitcoin Fiyatı 7.000 Doların Üzerine Çıktı

Son zamanlarda Bitcoin'in satılması ile kripto para birimi şimdi 7.000 dolarlık puanı geçtiği için son derece kısa ömürlü olduğu kanıtlandı. Analistlerin boğaların şu anda ayılar karşısında bir avantajı olduğuna inanmaları önemlidir, çünkü son fiyat hareketi yükselişli bir teknik oluşum yaratmıştır. Bir analiste göre, bu oluşum BTC'nin “tam boğa moduna” girmesine [...]


Analist BTC Fiyatının 4,200 Dolar Olduğundan Şüpheleniyor

Haberler Haber Takip today25 Mart 2020 1

Background
share close

Analist BTC Fiyatının 4,200 Dolar Olduğundan Şüpheleniyor

Bitcoin, borsada devam eden toparlanmanın Bitcoin’in momentumu daha da güçlendirmesine izin verdiği için bugün tırmanmaya devam edebildi. Kripto para birimi, yüksekleri 6.900 $ ‘dan yeniden test etmeye çalışıyor, ancak şu anda boğa piyasasının yeterince güçlü olup olmayacağı belirsiz görünüyor.

4.000 $ Aralığına İnebilir

Tanınmış bir analist, Bitcoin uzun vadede çok boğa olmasına rağmen, önemli bir satın alma baskısı olmadan önce daha düşük 4.000 $ aralığını hedefleyeceğine inanıyor.

bitcoin analiz

Yazma sırasında, Bitcoin 6.640 $ ‘dan işlem görüyor, bu da günlük en düşük 6.000 $’ dan dik bir artış anlamına geliyor. Bu artış eğilimi, kripto para biriminin 6.000 $ ‘ın üstündeki güçlü direnci yeniden test etmesini sağladı. Kısa vadede, analistler BTC’nin bu önemli direncin üstesinden gelememesinin kötü bir işaret olabileceğini düşünüyorlar. Twitter’da popüler bir kripto analisti olan UB yakın zamanda Bitcoin’in yakın gelecekte BTC’yi önemli ölçüde zayıflatabileceğini tweetledi.

Kripto analisti Michaël son bir tweet’te Bitcoin’in bir sonraki önemli boğa koşusunu tetiklemek için yeterli destek bulmadan önce 4.200 $ test edebileceğine inandığını söyledi.

“Bitcoin direnci kıramazsa, çok daha aşağıya inmesi muhtemeldir.’’

Sitede ve yazılarda mevcut olan bilgiler yatırım tavsiyesi olarak sunulmamıştır. Kullanıcı kendi araştırmasını ve analizini yapmalıdır.

Yazar: Haber Takip

Etiketler: .

Puan:

Önceki Yazı

Yorumlar (0)

Bir Yorum Bırakın

Email Adresiniz Paylaşımda Gözükmeyecektir. İşaretli Alanların Doldurulması Zorunludur.Site Kullanımı Hakkında

Uyarı!

Sitemizde yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildir ve okurlarımızın yatırım ve hareketlerinin sonuçlarından Borsa Blockchain sorumlu değildir.


Blockchain ve Kripto Para Dünyasına Adım Atın

Hakkımızda

Borsa Blockchain 2019 yılından bu yana okuyucularına Blockchain ve Kripto Para Dünyasında gerçekleşen gelişmeleri hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmayı amaçlamaktadır. Sitemizde yer alan Haber, Analiz ve Teknik yazıları ile kendinizi geliştirebilir ve gündemden haberdar olarak Blockchain dünyasında ilerleyebilirsiniz.


Bize Ulaşın

İletişim

Biz ulaşmak isteyen okurlarımız yukarıda bulunan İletişim sayfasından bizlere rahatlıkla ulaşabilir. Eğer dilerseniz, bizlere iletisim@borsablockchain.com mail adresinden de ulaşabilir, mesajınızı iletebilirsiniz.